22. novembrī Arēnā Rīga visi dziesmas fani to, varēs dzirdēt dzīvajā. Apmeklētājiem tiks piedāvāta unikāla iespēja izbaudīt grandiozu šovu, ko skatītājiem sniegs tādu titulu kā “Gada dziedātājs” un “Karstākajs romantiķis” ieguvējs, kā arī YouTube vēsturiskā rekorda ieguvējs un pasaules populārākā hīta “Despacito” izpildītājs Luiss Fonsi.

Luisa aizraušanās ar mūziku nāk no bērnības, kur viņš sperā pirmos soļus mūzikas pasaulē, tolaik vēl bērnu grupas “Big Guys” sastāvā, kuras viens no dalībniekiem vēlāk turpināja savu karjeru populārajā grupā “NSYNC”. Savu vokālista talantu profesionāļa līmenī Fonsi tuprināja attīstīt Floridas Universitātē, kur arī izmantoja iespēju profesionāli ierakstīt savus darbus studijā.

1998. gadā mūziķis nāca klajā ar debijas albumu “Comenzare” un, ieņemot augstu pozīcīju “Billboard Top Latin” topā, iekaro Latīņameriku.

Luis Fonsi sadarbojies ar virkni populāriem māksliniekiem – Kristinu Agileru, Britniju Spīrsu un pavisam nesen – ar Džastinu Bīberu.

2009. gadā Luiss Fonsi uzstājās Nobela miera prēmijas laureāta prezidenta Baraka Obamas apbalvošanas ceremonijā. Savukārt 2017. gads ir zīmīgs ar pasaules mūzikas video skatījumu rekordu YouTube vēsturē, ko sasniedza Luisa Fonsi un Daddy Yankee kopdarbs – dziesma “Despacito” ar 3.8 miliardi skatījumiem.

 

Saistītās tēmas: DespacitoLuis Fonsi

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube