Otrdienā tvitera lietotāji apsprieda šādus notikumus:

“Telia Company” brīdina valdību par LMT un “Lattelecom” daļu iespējamu pārdošanu uzņēmumu neapvienošanas gadījumā.

RNP apsaimniekotajās mājās siltumtīklu apsaimniekošanu no “Rīgas siltuma” pārņems starpnieks.

1. Skandināvijas telekomunikāciju uzņēmums “Telia Company” (“Telia”) brīdinājis Latvijas valdību, ka, neapvienojot telekomunikāciju operatorus “Latvijas Mobilais telefons” (LMT) un “Lattelecom”, varētu pārdot savas daļas šajos uzņēmumos, liecina aģentūras LETA rīcībā esošā “Telia” vecākā viceprezidenta Roberta Andersona vēstule, kas adresēta valdības ministriem. 2015.gada novembrī tika saņemts LMT un “Lattelecom” apvienošanas piedāvājums no “Telia”, taču pērn aprīlī valdība nolēma, ka LMT un “Lattelecom” turpinās darbu kā līdz šim – atsevišķi.

Ar ierosinājumu klajā nāk Rīgas domes Latvijas Reģionu apvienības/”Latvijas attīstībai” (LRA/LA) frakcijas vadītājs Juris Pūce.

Arī žurnālists Frederiks Ozols vērsis uzmanību notiekošajam.

“Rīgas pilsētbūvnieka” sabiedrisko attiecību vadītājs Ivo Kiršblats norāda uz kādām prioritātēm jākoncentrējas ekonomikas ministram Alvilam Ašeradenam.

2. Pašvaldības uzņēmuma “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) apsaimniekotajās mājās siltumtīklu apsaimniekošanu no “Rīgas siltuma” (RS) pārņems starpnieks – pilnsabiedrība “Siltumserviss Rīga”, raksta “Neatkarīgā”. RS turpinās piegādāt siltumu, bet vairs neveiks ēku iekšējo siltuma sistēmu apkalpošanu, līdz ar to, ja būs avārija, vajadzēs atgaisot radiatorus vai novērst kādu citu ķibeli ar centralizēto apkures sistēmu mājā vai dzīvoklī, to darīs “Siltumserviss Rīga”. RS arī atzīmē, ka konkursa rezultātā tam būšot jāatlaiž 230 darbinieki, kuri šobrīd nodrošina RNP pārziņā esošo ēku iekšējo sistēmu apkalpošanu. Tvitera lietotāji kritizē pašvaldības uzņēmuma rīcību.

Žurnāliste Madara Fridrihsone lakoniski komentē notiekošo.

Izmaiņas nepārsteidz tvitera lietotāju Rutu.

Savukārt Rīgas domes deputātu Sandi Riekstiņu (JKP) pārsteidz uzņēmuma patvaļa.

Savās prognozēs dalās tviterlietotājs Ritvars.

 

Saistītās tēmas: LMT un "Lattelecom"rīgas siltums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube