Šodien īstu politisko klaunādi sarīkoja Ingūna Sudraba, kam ir uzticēts vadīt Saeimas izmeklēšanas  komisiju saistībā ar “Oligarhu lietu”.  Par komisijas sēdes haotisko norisi varējām jau noprast pēc Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa publicētā video. Uz slepenības absurdumu norādīja arī uz komisijas sēdi uzaicinātā Juta Strīķe. Tiesa, lielākais pārsteigums šajā sēdē, nenoliedzami, bija politiķes divdomīgo aksesuāru izvēle.

 

Kā redzams deputāta Kaimiņa publiskotajā video uz savdabīgo izmeklēšanas komisijas sēdi bija ieradusies arī politiķe un bijusī KNAB amatpersona Juta Strīķe. Rīgas domes deputāte Juta Strīķe (JKP) norādīja, ka komisijas pārstāvis ir aicinājis viņu parakstīt dokumentu par informācijas neizpaušanu. Ņemot vērā, ka dokumenta teksts vērtējams kā absurds un juridiski nekorekti sagatavots, viņa uzsvēra, ka to neparakstīs. Strīķe arī izteica aicinājumu pārskatīt lēmumu par sanāksmes norisi slēgtā veidā, norādot, ka neplāno atklāt valsts noslēpumu saturošu informāciju un ka “oligarhu lietas” izbeigtā kriminālprocesa materiāli nesatur izmeklēšanas noslēpumu.

Sēdē notiekošais haoss jau radījis milzu ažiotāžu sociālajos tīklos un niknākie no komentētājiem pat piesauc 13.janvāra tuvošanos. Acīgākie ir pamanījuši arī visai divdomīgo Jutas Strīķes aksesuāru izvēli. Sieviete savu melni balto klasisko kostīmu bija papildinājusi ar bižutērijas auskariem. Zīmīgi, ka auskari bija veidoti kā mazi roku dzelži.

Foto: LETA

 

Saistītās tēmas: auskariJuta Strīķe

youtube icon
Abonēt youtube