«No Latvijas dzelzceļa (LDz) priekšsēdētaja Edvīna Bērziņa puses dzirdams daudz spekulāciju un nekorektu izteikumu, piesaucot vārdu «privatizācija». Savā korporatīvajā konfliktā viņš cenšas novērst uzmanību no sarunas par to, kā veidojas uzņēmuma valdes attiecības ar akcionāriem,» BNN intervijā savu viedokli pauž Privatizācijas aģentūras valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Eksperts uzsver, ka likumā ir rakstīts, ka LDz uzņēmumu nevar ne privatizēt, ne atsavināt. «Tur ļoti skaidri ir pateikti abi vārdi. Tāpēc arī Privatizācijas aģentūra pievērš Bērziņa izteikumam tik lielu uzmanību – jo sabiedrība tiek maldināta, ka šīs darbības tagad ir vispār iespējamas.»

«Ja kāds gribētu tiešām pārdod LDz akcijas, nepieciešami likuma grozījumi, diskusija Saeimā – droši vien trīs lasījumi, ņemot vērā, cik šis jautājums ir sensitīvs. Redziet, pietika ar vienu vārdu «privatizācija» un jau nedēļu visi runājam. Es tiešām gribu redzēt, kā tādu publisku diskusiju Saeima var noturēt slēpti, kad publiski tiek translētas visas Saeimas sēdes.»

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

Autore Simona Šjadīte

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: LDZ

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube