Foto: Unplash.com

Paplašinot pēc ceļošanas dīkstāves atjaunoto ceļojumu galamērķu sarakstu, Baltijas valstīs lielākais tūroperators Novatours aprīlī atsāka atpūtas braucienu organizēšanu no Rīgas uz Turcijas kūrortiem. Saistībā ar esošo drošības situāciju ceļojumu galamērķī, tūroperators paziņo sekojošo.

“Ceļojumu atjaunošana uz Turciju bijis pārdomāts un atbildīgs lēmums, kura pieņemšanā vērā ņemta gan ārvalstu partneru sniegtā informācija, gan atbildīgo valsts iestāžu noteikumi un rekomendācijas, kā arī saslimstības atšķirība dažādos Turcijas reģionos. Balstoties uz pēdējo informāciju , ceļošana pagaidām atjaunota tikai uz Antālijas reģionu,” ziņo Novatours pārstāvji.

Jāatzīmē, ka līdz 17.maijam valstī ir izsludināta vietējo iedzīvotāju stingra izolācija dzīvesvietā (lockdown), tomēr tā neattiecas uz tūristiem.

Saskaņā ar Novatours Turcijas partneru sniegto informāciju, valstī notiek aktīva tūrismā iesaistīta apkalpojošā personāla vakcinēšana, tāpat kūrortos tiek īpaši uzraudzīti epidemiloģisko nosacījumu ievērošana.

Ceļojumi uz Turciju notiks bez izmaiņām un saskaņā ar sākotnējo plānu, proti, trīs lidojumi nedēļā.

Tūroperatora aktuālo piedāvājumu klāstā šobrīd ietilpst ceļojumi uz Kanāriju salas Tenerifes kūrortiem un Ēģiptes kūrortiem Šarm Eš Šeihā.

Lasiet arī: Pieaug Ēģiptes kūrortos ar Covid-19 saslimušo Latvijas valstspiederīgo skaits

Tūroperatora Novatours vadītājs Leonīds Močeņovs norāda, ka pārdomātai ceļošanai šobrīd ir labvēlīgi apstākļi, tomēr svarīgi ir ievērot drošību un respektēt valstu atbildīgo iestāžu norādījumus, ieteikumus.

Lasiet arī: Rīta kafija sarunājas | Ceļošanas pieredze. Paradīzes baudīšana Maldīvās pandēmijas laikā

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube