Foto: Unplash.com

17.maija pēcpusdienā (laikā no 13.00 līdz 16.00) vietām Latvijā gaidāmas stipras lietusgāzes. Dažviet Latvijas austrumu daļā gaidāms pērkona negaiss, ko pavadīs stipras lietusgāzes. Iespējama arī krusa, izziņo Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Meteorologi izziņo, ka var veidoties pērkona negaiss. Īpaši piesardzīgs jābūt vietās, kas sevišķi pakļautas pērkona negaisu ietekmei, piemēram, mežos, atklātās teritorijās. Nolauzti koku zari, nefiksēti priekšmeti vai atlūzas var tikt nestas pa gaisu. Iespējama lokālu zemāko teritoriju applūšana.

Braukšanas apstākļus uz ceļa var apgrūtināt pasliktināta redzamība un akvaplanēšana. Āra aktivitātes var tikt traucētas. Ja vien iespējams, meteorologi iesaka meklēt patvērumu slēgtās telpās. Ņem vērā, ka laika apstākļi var traucēt āra aktivitātēm. Braukšanas apstākļus uz ceļa var apgrūtināt pasliktināta redzamība un akvaplanēšana.

Aktuālajai brīdinājumu informācijai sekojiet https://bridinajumi.meteo.lv/.

Ja hidrometeoroloģiskie apstākļi ir radījuši postījumus, kas apdraud cilvēku veselību un dzīvību, komunikācijas vai sabiedriskā transporta kustību, zvaniet uz vienoto ārkārtas palīdzības tālruņa numuru 112!

youtube icon
Abonēt youtube