Foto: Unplash.com

Tuvākajās dienās gaisa temperatūra turpināsies pieturēties tuvu +30 grādiem pēc Celsija, kā arī nokrišņu būs maz – vien atsevišķos rajonos veidosies gubu lietusmākoņi, kas nesīs pērkona lietusgāzes, lokāli iespējamas vēja brāzmas un krusa, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Jūlija pirmajās dienās turpināsies karsts un sauss laiks. Gaiss dienas gaišajās stundās iesils līdz +25…+29 grādiem, savukārt naktīs tā būs +13…+18 grādu, tikai atsevišķās dienās vietām piekrastes rajonos gaidāmas tropiskās nakts – gaisa temperatūra nepazemināsies zem +20…+22 grādiem.

Pūtīs galvenokārt lēns vējš, laiks būs daļēji mākoņains. Tomēr svētdien, 4.jūlijā, no austrumiem Latviju šķērsos nokrišņu zona, kura daudzviet nesīs lietu, pastāv arī pērkona negaisa iespējamība.

Darba nedēļā sākumā daudzviet austrumos gaidāmi pērkona negaisi. Pirmdien nokrišņu daudzums būs neliels, savukārt otrdien intensitāte palielināsies – veidosies pērkona negaisi, kuri lokāli nesīs stipras lietusgāzes un iespējama arī krusa.

Darba nedēļas vidū un izskaņā nokrišņi pamazām mitēsies un, pēc pašreizējām prognozēm, vietām gaisa termometra stabiņš pakāpsies virs +30 grādiem.

youtube icon
Abonēt youtube