Ekrānšāviņš iegūts no Instagram @astro_maar

Piektdienas, 30.jūlija, rītā grupa Astro’n’out nāk klajā ar sava jaunākā singla “Lidmašīnas režīmā” videoklipu – jāteic, ka tas ir visai neierasts, taču ar īpašu domu.

Šoreiz video nav redzama pati soliste un ierastie grupas biedri, bet gan jaunieši, kas ataino Astro’n’out tēlus un grupas ikdienu, caur bērniem raksturīgu prieku atgādinot, ka dzīve ir jādzīvo ar prieku un aizrautību, baudot vasaru un draudzību.

“Jaunieši šajā video ar savu attieksmi un sižeta līniju mums pašiem atgādina divus jautājumus: pa kuru laiku mēs pieaugām un aizmirsām priecāties kā bērni? Un reizē – vai mūsdienu bērni nepieaug par ātru? Tomēr pats galvenais – klips ir par draudzību, kopā būšanu un komandas garu, kas ir būtisks stūrakmens grupas Astro’n’out pastāvēšanā,” saka grupas soliste Māra Upmane-Holšteine.

Dziesma “Lidmašīnas režīmā” atgādina, cik nozīmīgi ir spēt nolikt malā ikdienas skrējienu un telefonus, izbaudot īstu, nepastarpinātu, neattālinātu un pilnībā klātesošu komunikāciju. Jo varbūt dzīves jēga patiešām ir noķert saulrietu kopā ar draugiem?

11 un 12 gadus jaunie pusaudži klipā simboliski ataino grupas Astro’n’out dalībniekus. Māras lomā iejutusies grupas ģitārista Mārtiņa Elerta meita Una. Mārtiņš saka: “Lepojos par Unas apņēmību, ilgi nedomājot, piekrist un mesties iekšā šajā piedzīvojumā! Esot klāt filmēšanas procesā, bija interesanti vērot, kā jaunieši iekāpa mūsu kurpēs, vienlaikus apzinoties, ka tūdaļ jau viņi sāks piepildīt paši savus sapņus.”

Jāpiemin, ka visas lietas, ko dara jaunieši klipā, patiešām ir kā no grupas dzīves, ieskaitot pat kebabus – tie ir neatņemama studijas darbu sastāvdaļa.

Video autors ir Colortime režisors un operators Jānis Dunkurs, ar kuru grupa iesāka sadarbību jau “Atskatos” un “Padodos” dziesmu video klipos. Grupa vēlas teikt paldies par atsaucību, pacietību un profesionalitāti visai komandai, it īpaši jauniešiem, kuri nav profesionāli aktieri, bet ar uzdevumu tika galā lieliski.

Dziesma “Lidmašīnas režīmā” tapusi sadarbībā ar grupas ilggadējo draugu – producentu DJ Rudd – un ar AKKA/LAA stipendiju atbalstu.

Dziesmu izbaudīt būs iespēja arī klātienē grupas Astro’n’out brīvdabas koncertā Mežaparka Zaļajā teātrī 21. augustā.

youtube icon
Abonēt youtube