Foto: Publicitātes

Lidostā Rīga darbu sākušas četras pašapkalpošanās bagāžas nodošanas vietas, un kā pirmā iespēju izmantot šo jauno lidostas pakalpojumu saviem pasažieriem piedāvā nacionālā aviokompānija airBaltic.

Pašapkalpošanās bagāžas nodošanas vietas atrodas lidostas izlidošanas zālē pie reģistrācijas galdiem Nr.8-11, un tajās savu reģistrējamo bagāžu var nodot airBaltic pasažieri, kuri jau ir reģistrējušies lidojumam tiešsaistē vai lidostas pašapkalpošanās reģistrācijas kioskā un saņēmuši iekāpšanas karti. Pašapkalpošanās nodošanas vietās nevar reģistrēt nestandarta bagāžu, piemēram, bērnu ratiņus, sporta ekipējumu, bagāžu, kas pārsniedz pieļaujamo svaru, un tamlīdzīgi.

Lidostas administrācijā informē, ka jaunās līnijas padarīs bagāžas nodošanas procesu lidostā Rīga ievērojami ērtāku un ātrāku. Vienas somas apkalpošanas laiks pašapkalpošanās bagāžas nodošanas vietā ilgst aptuveni minūti, līdz ar to stundas laikā uz vienas līnijas iespējams apkalpot aptuveni 60 bagāžas vienības, nodrošinot ātru un ērtu apkalpošanu tiem pasažieriem, kuri jau ir reģistrējušies lidojumam un kuriem nepieciešams tikai nodot bagāžu.

Sākotnēji pašapkalpošanās bagāžas nodošana būs pieejama tikai airBaltic pasažieriem, taču nākotnē šo pakalpojumu saviem klientiem varētu piedāvāt arī citas lidostā Rīga strādājošās aviokompānijas.

Video par pašapkalpošanās bagāžas līnijām:

youtube icon
Abonēt youtube