Ekrānsāviņš iegūts no Youtube/Pāļa bazars

Latvijas mūziķis, grupas “Riga Reggae” solists Horens Stalbe (50) kopā ar sievu  Lusini (Ļusine Caturova) un mazo dēliņu Horesu, kuram decembrī apritēs pirmais dzīves gads, paziņojuši, ka pamet Latviju.

Horens ar ģimeni pārcēlies uz Ēģipti, uz nelielo Ēģiptes pilsētu Sinaja pussalas dienvidaustrumu piekrastē Dahabā, kur reiz jau nodzīvojis piecus gadus.

Pirms valsts svētkiem mūziķis Facebook rakstīja: “Desmit dienu laikā sagatavot dokumentus, nopirkt biļetes, izvākties no dzīvokļa, izmainīt dzīvi un aizbraukt uz Dahabu, Ēģipti … mēs to spējām…”

Lasiet arī: Asarām birstot, brazīlietis Felipe paziņo par došanos prom no Latvijas

Viņš dalās arī ar gūto atziņu: “Pakojām mantas un sapratām, cik ļoti esam apauguši ar lietām, kuras nelietojam. Bez žēlastības sašķirojām un aizvedām labdarībai. Novēlu visiem atbrīvoties no liekā un koncentrēties uz būtisko!”

Par to, kā Dahabu mūziķis plāno pelnīt iztiku, viņš pastāstījis izdevumam “Kas jauns”: “Protams, plānoju filmēt un fotografēt zem ūdens – tas ir tas, ar ko pamatā nodarbojos.

Vēl viņš atklāja, ka Ēģiptē izlēmis padzīvot vien kādu laiku, iespējams, līdz pavasarim, cerot, ka tad Latvijā mazināsies pandēmija un ar to saistītie ierobežojumi. Kolīdz būs iespēja atkal brīvi uzstāties, viņš gatavs atgriezties un turpināt koncertēt kopā ar savu grupu “Riga Reggae”.

Saistītās tēmas: Horens StalbeHorens Stalbe ar ģimeni

youtube icon
Abonēt youtube