Foto: Pranamat ECO

Svētdien, 7.augustā, Lucavsalā notiks lielākā akupresūras masāžas nodarbība pasaulē, ko oficiāli fiksēs kā Ginesa rekordu. Bez maksas piedalīties pasākumā un kļūt par daļu no rekorda varēs ikviens interesents,  informē Latvijas akupresūras produktu ražotājs Pranamat ECO.

Uz šo notikumu tiek aicināti arī tādi, kuriem vēl nav sava masāžās paklājiņa. Apmeklētājiem nepieciešams iepriekš reģistrēties pasākumam. Pēc veiksmīgas reģistrācijas apmeklētājs e-pastā saņems QR kodu, ko uzrādīt pasākuma norises vietā.

Pasākuma dalībnieki aicināti ierasties no plkst. 11.00. Atklāšana plānota plkst. 11.45, jogas nodarbība pasniedzēju Madaras Ābeles un Līvas Jasmanes vadībā sāksies plkst. 12.00, savukārt centrālais notikums – Ginesa rekorda uzstādīšana ar lielāko akupresūras masāžas nodarbību – norisināsies no plkst.12.30. Pasākuma laikā gaidāmi arī daudz dažādu pārsteigumu, konkursu, dāvanu un citu aktivitāšu.

Norises vietā būs iespēja saņemt fizioterapeitu bezmaksas konsultācijas, kā arī varēs noskaidrot speciālistu atbildes uz visiem interesējošajiem jautājumiem par akupresūras produktiem.

Pasākums paredzēts visai ģimenei – kamēr vecāki piedalīsies Ginesa rekorda uzstādīšanā jeb akupresūras masāžas nodarbībā, bērni varēs nodoties rotaļām un stafetēm kopā ar pasaku tēliem Elzu un Ķepu patruļu, kā arī animatoriem. Bērnu izklaidei būs brīvi pieejamas arī piepūšamās atrakcijas un smilšu lampas.

Paužot atbalstu ukraiņiem, pasākuma laikā sadarbībā ar biedrību “Tavi draugi” būs iespējams veikt ziedojumus. Savukārt sadarbībā ar Valsts Asinsdonoru centru pasākuma dalībnieki varēs nodot asinis, pateicībā par to saņemot dāvanā akupresūras masāžas spilventiņu sirds formā.

Lasiet arī: Kurzemnieks mēģinās uzstādīt Ginesa rekordu

Saistītās tēmas: akupresūrasGinesa rekords

youtube icon
Abonēt youtube