Foto: Pranamat ECO

Svētdien, 7.augustā, Lucavsalā tika uzstādīts jauns Ginesa rekords – lielākā akupresūras masāžas nodarbība pasaulē. Lai līdzšinējais labākais rezultāts tiktu pārspēts, bija nepieciešams pārsniegt 250 cilvēku skaitu, ko organizatoriem arī izdevies panākt.

Tiesnešu iesniegtā statistika liecina, ka rekorda uzstādīšanā piedalījušies un sertificētas fizioterapeites vadībā uz masāžas paklājiņiem vienlaikus vingrojis 361 cilvēks, informē organizatori.

Latvija tagad ir kļuvusi par vēl vienu Ginesa rekordu bagātāka. Būt par daļu no tā tika aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs – dalība pasākumā un arī Ginesa rekorda uzstādīšanā bija pieejama bez maksas visiem interesentiem. Šajā notikumā piedalījās arī vairākas sabiedrībā zināmas personības un influenceri.

Ginesa pasaules rekordu pārstāvis Glens Polards, kas pārraudzīja rekorda fiksācijas procesu, uzsver: “Ginesa rekorda titula iegūšana nav viegls uzdevums. Lai mēģinājums to iegūt būtu veiksmīgs un pievienotos elitārajai Ginesa rekorda titula īpašnieku kopienai, nepieciešams stingri sekot visām oficiālajām vadlīnijām norises izpildē ar ārkārtīgi augstu precizitāti.”

Lai nodrošinātu rekorda uzstādīšanas noteikumu izpildi, norises vieta bija norobežota un tika veikta

rūpīga dalībnieku un laika uzskaite, kā arī nodrošināti video pierādījumi katrai norisei. Tāpat rekorda nodarbības laukums tika sadalīts vairākās daļās, kur katru no tām uzraudzīja atsevišķs tiesnesis, pārliecinoties, ka ikviens dalībnieks nepārtraukti izpilda vingrojumus visu nodarbības laiku.

Lasiet arī: Kurzemnieks mēģinās uzstādīt Ginesa rekordu

Saistītās tēmas: Ginesa rekordsLucavsala

youtube icon
Abonēt youtube