Edvards Smiltēns. Foto: Reinis Inkēns, Saeima/flickr

Kaut arī pagājuši jau pieci mēneši kopš Edvards Smiltēns kļuvis par Saeimas spīkeru, viņa laulātā draudzene Kristīne joprojām nespēj pierast, ka viņus abus ar dzīvesbiedru visur pavada miesassargi, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

“Vienīgā lieta, pie kā bija grūti pierast un ar ko vēl arī pašlaik cenšos aprast, ir miesassargi, un tas, ka viņi ir klāt un nāk līdzi it visur, kur dodamies,” žurnālam norāda valsts otrā lēdija, taujāta, kā jūtas jaunajā statusā un vai ir pieradusi pie pārmaiņām, kopš viņas dzīvesbiedrs kļuvis par Saeimas spīkeru.

Kā novērojis izdevums, miesassargi valsts otro pāri pavada pat uz teātri.

Arī apmeklējot Dailes teātra izrādi, cieši līdzās Smiltēniem Valsts drošības dienesta darbinieki bijuši līdz pat ieejas durvīm, bet vēlāk atkāpās divu līdz četru metru attālumā, lai vajadzības gadījumā varētu ātri reaģēt. Savukārt zālē viņi apsēdušies četras rindas aiz Saeimas priekšsēdētāja pašā rindas galā.

Starp citu, marta sākumā izsludināta miesassarga vakance valsts augstāko amatpersonu aizsardzībai. Pretendenti var būt gan vīrieši, gan sievietes vecumā līdz 35 gadiem, raksta “Kas Jauns”.

Lasiet arī: FOTO | «Grīdas lupata uz galvas!» – interneta lietotāji komentē Didrihsones jauno tēlu

Kristīne Smiltēna strādā par juristi Rīgas domes Juridiskajā pārvaldē.

youtube icon
Abonēt youtube