Foto: Pixabay

Vai zinājāt, ka vasaras pirmie vēstneši ir jaunu garšu saldējumi, ar kuriem jau tiek piepildītas veikalu saldētavas?  “Īpaši aktuālas šobrīd ir saldējumu receptes ar nostalģiskām un sirdi sildošām bērnības našķu garšām, piemēram, marmelādi un vafelēm,” stāsta “Food Union” mārketinga vadītāja un valdes locekle Latvijā Ieva Lejniece.

“Bez-piena, tai skaitā sulu saldējumi, kļuvuši jau par stabilu nišu. Modē atkal ir atgriezušies neordināras formas saldējumi – ar izteiksmīgi glazētu cepurīti vai savijušies ap kociņu. Visbeidzot dabai draudzīgs iepakojums līdzās augstākās kvalitātes sastāvdaļām ir kļuvis par neatņemamu elementu, kas piešķir saldējuma zīmoliem papildu vērtību,” turpina Lejniece.

Kā katru gadu, arī šai vasaras sezonai “Food Union” ir gatavojies, radot jaunu saldējumu kolekciju. Tās klāstā ir deviņi patērētāju iecienīto saldējuma zīmolu “Pols” un “Jungle Pop” jaunumi, kuru izveidē un palaišanā tirgū ieguldīti virs 85 tūkstošiem eiro.

Tā, piemēram, radīti divi jauni “Poli” (100 g) – “Banāns un šokolāde” un “Kraukšķu zemene” – lielajā vafelē un ar tikai šim krējuma saldējumam raksturīgo smailo cepurīti kraukšķīgā šokolādes glazūrā. Pārsteigums sagādāts arī “Pols” uz kociņa cienītājiem – īpaši šai vasarai radīts zemeņu garšas krējums saldējums koši sarkanīgā zemeņu glazūrā (70 g).

“Pols” saldējuma klāsts papildināts ar jaunu, ģimenes izmēra formātu – krējuma saldējumu 800 ml iepakojumā, Tas pieejams ar trīs garšām – “Pols želejkonfekte” ir krējuma saldējums ar upeņu mērci, marmelādes garšu un želejas konfektēm, “Pols vafeļu kraukšķi” – krējuma vaniļas saldējums ar nugas mērci un kraukšķīgām šokolādes bumbiņām, kā arī “Pols kraukšķīgā šokolāde” – krējuma biskvīta garšas saldējums ar piena šokolādes garšas pildījumu un vafeļu gabaliņiem piena šokolādē.

Arī zīmola “Jungle Pop” klāstā ir trīs jaunumi uz kociņa. Vegāna uztura cienītāji novērtēs atspirdzinošo ledus saldējumu ar ābolu limonādes garšu (60 ml). Līdztekus pirmo reizi “Jungle Pop” piedāvājumā iekļauti arī divi dubultās garšas piena saldējumi – pirmajā ir savijies zaļganais ananāsa un dzeltenīgais banānu garšas krējuma saldējums, bet otrajā – ap kociņu iegriezies rozīgais arbūza un maigi dzeltenais melones garšas krējuma saldējums (80 ml).

Lasiet arī: Poļi Kaļiņingradu turpmāk dēvēs par Kēnigsbergu

Visu jauno saldējumu receptes ir radījuši pašmāju saldējuma meistari “Food Union” Saldējuma kompetences centrā, Rīgā, ar mērķi primāri tos piedāvāt patēriņam Latvijā. Taču daži no jaunajiem “Pols” un “Jungle Pop” saldējumiem drīzumā tiks eksportēti arī uz Lietuvu, Rumāniju, Lielbritāniju, Uzbekistānu, Īriju, Irāku un Poliju.

Saistītās tēmas: Food UnionJungle popPolssaldējums

youtube icon
Abonēt youtube