Foto: Facebook @Food Union

Zīmola “Kārums” simbolam – Vārnai – šogad aprit apaļi 30 gadi un par godu jubilejai piena pārstrādes uzņēmums “Food Union” uzsācis kampaņu “Svinam KRĀ!”, nolemjot jau atkal vaicāt cilvēkiem, kādu jaunu biezpiena sieriņu viņi gribētu radīt un ēst, lai pārsteigtu Vārnu dzimšanas dienā.

Vārna nemaz nav “Kārums” vienaudze, bet gan par vienu gadu jaunāka. Vispirms 1993. gadā tika radīta biezpiena sieriņa recepte, kādu to pazīstam arī šodien, un produkta nosaukums “Kārums”. Taču par simbolu, kas produktu iepakojumu rotāja pirmajā gadā, kļuva ruds kaķis. Taču jau “Kāruma” otrajā pastāvēšanas gadā notika izmaiņas – vaniļas sieriņš tika ietērpts oranžajā iepakojumā, bet simbols mainīts uz Vārnu.

Jaunās jubilejas sieriņa garšas radīšana jau ir sākusies un norisināsies līdz 5.jūnijam. Sagaidāms, ka populārākais no visiem biezpiena sieriņu variantiem kļūs par Vārnas jubilejas “Kārumu” un veikalu plauktos nonāks jau rudenī, informē uzņēmums.

Kampaņas “Svinam KRĀ!” ietvaros iespējams izveidot ap 200 unikālām sieriņu garšas kombinācijām, piemēram,  rabarberu sieriņu ar dārza ogām zemeņu glazūrā, “Tiramisu” sieriņu ar sāļās karameles pildījumu šokolādes glazūrā vai pistāciju sieriņu ar mellenēm karameļu glazūrā. Kopumā piedāvājumā ir 15 biezpiena garšas, 15 papildu piedevas un trīs glazūras. Kura no garšām uzvarēs, tas ir tikai un vienīgi balsotāju rokās, norāda uzņēmumā.

Jaunā sieriņa salikšanas kampaņa norisināsies trīs posmos. Pirmais posms noritēs no 23.aprīļa līdz 5. jūnijam, un tā ietvaros ikviens kārumnieks – Latvijā un ārzemēs – aicināts mājas lapā www.kra30.eu izveidot savu perfekto “Svinam KRĀ!” biezpiena sieriņu, kas godinās Vārnu tās 30. jubilejā.

Otrais posms noritēs vasarā. Šajā laikā “Food Union” svaigo piena produktu izcilības centra meistari radīs recepti Vārnas jubilejas sieriņam, par kura garšu un piedevu salikumu cilvēki būs balsojuši visvairāk. Visbeidzot rudenī notiks trešais jeb svinību noslēdzošais posms, kas rezultēsies ar jaunā jubilejas biezpiena sieriņa tirdzniecības uzsākšanu veikalos visā Latvijā.

Lasiet arī: Nedēļas vidū daudzviet līs un sniega sega strauji kusīs

Lasiet arī: Britu režisors pievienojas Londonas Latviešu korim un uzņem filmu par latviešiem

Lasiet arī: Astrologs: Sācies jauns 14 gadu cikls – naudīgs un baudīgs!

Lasiet arī: Zelenskis nosaucis piecas valstis, kuras gaida karš, ja Ukraina zaudēs

Lasiet arī: SuperBingo tiek pie jaunas vadītājas, Ligitai Miezei dodoties pirmsdzemdību atvaļinājumā

Lasiet arī:  Šogad Lielajā talkā aicina sakārtot ēku pagrabus droša patvēruma veidošanai

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: biezpiena sieriņiFood UniongaršasKārumsVārna

youtube icon
Abonēt youtube