Foto: Rīga/Flickr

Lai Rīgas iedzīvotāji un viesi varētu turpināt kopā baudīt arī noslēdzošās Pasaules čempionāta hokejā spēles, pašvaldība, ciešā sadarbībā ar čempionāta rīkotājiem, organizē Latvijai nozīmīgo pusfināla un arī fināla spēļu tiešraižu publisku skatīšanos Doma laukumā un Esplanādē.

Pasākumi sāksies sestdien plkst. 13.00 (līdz 22.00) un svētdien plkst. 14.00 (līdz 23.30). Līdz ar to arī čempionāta oficiālā fanu zona pie Arēna Rīga beidz savu darbību un pārceļas uz pilsētas centru, informē Rīgas dome.

Doma laukums tiks pārveidots un pielāgots spēļu tiešraižu vērošanai, lai radītu ērtu un draudzīgu atmosfēru, tāpat arī tiks izvietots lielais ekrāns Esplanādē.

Pasākumu vietās būs apskatāmas Pasaules čempionāta hokejā oficiālā atbalstītāja “Škoda” automašīnas un būs pieejami čempionāta suvenīri.

No 12.maija līdz 25. maijam  ieskaitot, oficiālā un vienīgā fanu zona bija pie “Arēna Rīga”, kur gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem bija iespēja uz lielajiem ekrāniem kopā skatīties spēles un izbaudīt īstu hokeja atmosfēru. Turpmāk fanu zona minētajā vietā vairs neatradīsies.

Lasiet arī: FOTO | Pieaugušo rotaļlieta «ar sprāgstvielu pēdām» – propagandiste Simonjana saņem aizdomīgu sūtījumu

Pusfināla spēles norisināsies 27. maijā plkst. 14.20, Latvijas hokeja izlasei spēlējot pret Kanādu, un 18.20, savukārt fināla spēles 28. maijā plkst. 15.20 un 20.20.

youtube icon
Abonēt youtube