Emilija Bērziņa. Foto: Instagram @emsis.b

Par uzvaru TV šovā “X Faktors” Emilija Bērziņa balvā ieguva 10 000 eiro, kā arī sadarbības līgumu ar mūzikas ierakstu kompāniju “Universal Music Group”. Jau veikti vairāki praktiski pirkumi – mikroviļņu krāsns, sega, gultas pārvalks un Ziemassvētku dāvanas savai komandai, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Pārējo summu Emilija vēlas ieguldīt savā muzikālajā darbībā. “Lai varētu izdot dziesmas, būs nepieciešami līdzekļi, tāpat – lai sagatavotos savām uzstāšanās reizēm, iegādātos skatuves tērpus,” izdevumam norāda Bērziņa.

“Šobrīd strādāju pie jaunām dziesmām un jaunām idejām, tā ka viss turpinās. Ceru, ka šis gads man būs panākumiem, produktīviem sasniegumiem pilns. Un, cerams, ka priecēšu ar jaunām dziesmām,” žurnālam teic Bērziņa, kura turpina mācības Latvijas Kultūras koledžas pirmajā kursā, apgūstot mūzikas menedžmentu.

Kā zināms,  šova “X Faktors” finālā uzvarētāju noteica tikai un vienīgi skatītāju telefonbalsojums.  Šova “X Faktors” piektās sezonas trešajā vietā ierindojās Intara Busuļa komandas dalībniece Katrīna Kovaļuka, par kuru skatītāji finālā bija balsojuši 4 316 reizes. Viņa no turpmākās cīņas par uzvaru izstājās, superfinālā atstājot Luku un Emiliju Bērziņu.

Otrajā vietā ierindojās Reiņa Sējāna komandas dalībniece Luka, kura šova finālā no skatītājiem saņēma 8 036 balsis, savukārt šova šīs sezonas uzvarētāja Emilija Bērziņa, kuras mentore šovā bija Aija Auškāpa, uzvarēja ar izteiktu balsu pārsvaru, saņemot 18 319 balsis, kas nozīmē, ka viņa 2. vietu apsteidza par 10 283 balsīm.

Jau vēstīts, ka šova “X Faktors” piektās sezonas uzvarētāja Emilija izdevusi šova finālā izpildīto, pašas sarakstīto dziesmu “Sirds pelnos” un uzsākusi sadarbību ar pasaulē vadošo mūzikas izdevniecību “Universal Music Group”.

Dziesmu “Sirds pelnos” Emilija sarakstīja rudenī, gatavojoties studiju darbam par mūzikas izdošanu, taču dalības “X Faktorā” dēļ dziesma netika publiskota. Šova laikā Emilija dziesmu parādīja savai mentorei Aijai Auškāpai, un kopā tika izlemts, ka “Sirds pelnos” tiks iekļauts viņas fināla priekšnesumā.

“Sirds pelnos” vārdu un mūzikas autore ir Emilija, dziesmu producējis zviedru mūziķis Povels Olsons (Povel Olsson), kurš iepriekš sadarbojies arī ar grupu “Prāta Vētra”. Pateicoties veiksmīgai sakritībai, Povels novembrī bija ieradies Rīgā, lai uzstātos kopā ar dziedātāju Loreen.

Pēc Emilijas dziesmas noklausīšanās, Povels bija gatavs ātri ķerties pie darba, un “Palladium Riga” koncertzāles aizkulisēs tika iekārtota neliela ierakstu studija, kurā Emilija iedziedāja vokālus.

“Ja mēs reizēm ko zaudējam, nav māksla sāpes noslēpt, daudz grūtāk ir pateikt – jā, man sāp, man vajag palīdzību, un pieņemt, ka no tavas dzīves pazūd tikai tas, kas nemaz nav bijis patiess. Atzīties sev šajās emocijās ir drosmīgi, tas ļauj pašam novērtēt savu spēku, un dot iespēju sev dzīvot pa īstam, mīlēt pa īstam, strādāt pa īstam. Dzīve mūs māca un norūda, bet dziedē ar mūziku,” par dziesmu “Sirds pelnos” stāsta Emilija.

Lasiet arī: 77 gadu vecumā apprecējies bijušais politiķis Jānis Jurkāns

Lasiet arī: VIDEO | Aijas Andrejevas recepte: Paštaisīta pasta ar brokoļiem

Lasiet arī: Ko atklāj tava likteņa matrica – horoskops 2024. gadam

Lasiet arī: VIDEO | Latviešu mūziķu radīta dziesma par kaķīti saviļņo Eiropu

Lasiet arī: Plīvurā un līgavas kleitā – Samanta Tīna publisko kāzu foto

Lasiet arī: Iespējas mainīt likteni! Nozīmīgākie dzīves gadi katrai no zodiaka zīmēm

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Emilija Bērziņa

youtube icon
Abonēt youtube