Samanta Tīna. Foto: Facebook @Samanta Tīna

Starptautiskajā sieviešu dienā, 8.martā, dziedātāja Samanta Tīna dāvā sajūtu videoklipu, kas tapis Marokā, Atlantijas okeāna krastā, albuma “Vēstule Tev” singlam “Spēka dziesma” un ziņo, ka arī šogad turpinās ceļojumu pie saviem klausītājiem akustiskajā koncerttūrē.

Samanta nākusi klajā ar albumā “Vēstule Tev” iekļautā singla “Spēka dziesma” sajūtu videoklipu, kas tapis maģiskajā Marokā – Atlantijas okeāna apskalotajā pilsētā Esuveirā.

Latviešu tautasdziesmas mūzikas autors ir Rihards Zaļupe. “Šajā tik ļoti sarežģītajā laikā vēlos šo Spēka dziesmu izcelt tieši šobrīd un atgādināt, ka visa pamatā ir ticība sev un augstākam spēkam, kurš mūs vada, sargā un atgādina, ka nekad neesam vieni! Spēka dziesma mani mudina ticēt sev un ļauties arī dzīves sarežģītākām situācijām, pieņemot tās kā dzīves mācības. Tāpēc vēlos šo spēka vēstījumu dāvāt ikvienam šajos svētkos. Īpaša pateicība Dinārai Rudānei par sava mīluļa – zirga Taj Mahal uzticēšanu man filmēšanas procesā, kā arī vietējam marokāņu zirgu trenerim Sufjenam no “Spirit Riders Essaouira”, kurš iejutās profesionāla operatora lomā,” saka Samanta.

Tāpat Samanta ielūdz uz akustiskās koncerttūres “Vēstule Tev” turpinājumu un atgādina: “Šajā akustiskajā tūrē vēlos vest klausītāju sava veida ceļojumā, dzīves pieredzē, daloties ar saviem piedzīvojumiem, pārdzīvojumiem, nodevību, kāpumiem un kritumiem, bet tādā veidā vēloties motivēt, iedvesmojot, ka viss ir pārvarams, un galvenais ir ticība sev un savai būtībai. Tā būs kā saruna ar klausītāju.”

“Dalīšos gan Indijas, gan attiecību pieredzē, ko esmu mācījusies no smagām un sāpīgām pieredzēm, kas manī atstājušas ļoti dziļas un sāpīgas rētas, dalīšos arī ar “Eirovīzijas” pārdzīvojumiem, kritumiem, sevis kritizēšanu un perfekcionismu, kā tas mani ietekmējis, ko man mācījis, kādas atziņas esmu guvusi, lai varētu saņemties iet uz priekšu, iedvesmojot un motivējot citus,” atklāj mūziķe.

Koncerti tiks veidoti ļoti romantiski, atklāti, privāti, sveču gaismā. Tie būs ļoti uz “Tu” vērsti koncertstāsti, ko Samanta divatā ar pianistu Haraldu Stenclavu nodos klausītājiem. Rīgas noslēguma koncertu papildinās īpašais viesis Rihards Zaļupe un Gongu skaņu ceļojumā dosimies ar Nilu Raumani.

Lasiet arī: VDD rosina apsūdzēt Grevcovu par Krievijas kara noziegumu attaisnošanu

Lasiet arī: Dumpis: Nebūšu tas, kurš raudās, ka neredzu

Lasiet arī: Egliens daļēji atguvis balsi, taču sevi realizē citā profesijā

Lasiet arī: Emociju vētras un jaunas iepazīšanās – mīlestības horoskops martam

Saistītās tēmas: samanta tīnaSpēka dziesmaVēstule tev

youtube icon
Abonēt youtube