Foto: Rīta kafija

Šonedēļ laika apstākļos gaidāmas izmaiņas – biežāk uzspīdēs saule un laiks kļūs sausāks, tikai palaikam mākoņi atnesīs lietu. Pavasarīgāku laiku sagaidīsim nedēļas vidū, kad Latvijā no dienvidiem ieplūdīs siltāka gaisa masa. Naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par 0 grādu atzīmi, bet dienās dažviet tas var pakāpties līdz pat +15 grādiem.

Šī brīža prognoze liecina, ka arī Lieldienās saglabāsies silts laiks,  informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Trešdien, 27. martā, Latvijas teritorijā no dienvidiem pakāpeniski sāks ieplūst siltā gaisa masa, kas atnesīs pavasarīgākus laika apstākļus. Gan trešdien, gan ceturtdien biežāk uzspīdēs saule un kā dienas, tā arī naktis aizritēs ar sausu laiku. Valsts teritorijā nedaudz pastiprināsies vējš, kas pūtīs no dienvidaustrumiem, austrumiem un brīžiem būs brāzmains.

Gaisa temperatūra pakāpeniski sāks paaugstināties. Naktīs minimālā gaisa temperatūra būs 0…+6 grādu robežās, bet diennakts gaišajās stundās būs jau jūtami siltāk – gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +9…+15 grādiem, vienīgi dažviet Kurzemē līča piekrastē termometra stabiņš pieturēsies pie +6…+10 grādu atzīmes.

Nedēļas izskaņā lietus plašās teritorijās gaidāms piektdien, kā arī sestdien. Šī brīža prognoze liecina, ka Lieldienās saglabāsies silts laiks, dažviet Latvijā gaiss varētu iesilt līdz pat +19…+22 grādiem. Pastāv varbūtība, ka siltajā gaisā veidosies gubu lietus mākoņi, līdz ar to dažviet Pirmajās un Otrajās Lieldienās iespējams būs novērojami arī pērkona negaisi.

Lasiet arī: VIDEO | Keita Midltone atklāj, ka viņai diagnosticēts vēzis

Lasiet arī: Judzis: Man nebija citas izvēles, kā vien doties prom no Latvijas

Lasiet arī: Putina runasvīrs Peskovs atzīst, ka «specoperācija» izvērtusies karā

Lasiet arī: Kopdzīve, rutīna, laulības – kas katru no zodiaka zīmēm visvairāk biedē attiecībās

Lasiet arī: Šefpavāra Raimonda Zommera padomi, kā Lieldienās kļūt par olu kauju līderi

Lasiet arī: ISIS paziņo par jauniem plāniem atriebties Krievijai

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube