Lelde Dreimane. Publicitātes foto

Svētdienas vakarā, 28. aprīlī, izskanēja TV3 muzikālā šova “Balss maskā” pusfināla raidījums. Šajā vakarā uz skatuves kopā ar sabiedrībā iemīļotiem māksliniekiem kāpa četras šovā palikušās maskas – Slaims, Sirds, Princese un Lapsa. Vakara izskaņā tika noskaidrots, ka finālā par galveno balvu necīnīsies Princese, zem kuras maskas slēpās aktrise, dziedātāja un digitālā satura veidotāja Lelde Dreimane.

Īsi pirms fināla no cīņas izstājās šarmantā Princese, kura šajā vakarā kopā ar grupu “Musiqq” izpildīja dziesmu “Debesis iekrita tevī”. Detektīvi bija vienisprātis, ka zem maskas slēpjas kāda no Dailes teātra aktrisēm. Samanta Tīna un Mārtiņš Spuris bija pārliecināti, ka zem maskas atrodas Lelde Dreimane, Baiba Sipeniece-Gavare teica, ka tā varētu būt Ieva Segliņa, bet Krivenchy minēja, ka zem maskas varētu būt paslēpusies Mirdza Martinsone, informē TV3.

Šķetinot Princeses pavedienus, skatītāji uzzināja, ka Leldei ir svarīga enerģijas apmaiņa, jo pati reiz strādājusi radio ētera viļņos. Arī galda kultūra viņai nav sveša – viņa līdzdibinājusi burgernīcu “MUNCH BBQ”. Leldes dzimtas kokā var sastapt kolorītus tēlus – vecmāmiņas vīrs bija slavenais gaišreģis Eižens Finks, savukārt tētis ļoti labs volejbolists. Lai ko par Princesi liecinātu tās spilgti rozā tēls, savu karieti Lelde tiešām kurbulē pati. Viņa aizraujas ar automašīnām un pati tās arī remontē.

Taču Princese maska nebija vienīgā, ka šajā vakarā krita. Kā īpašais viesis šajā vakarā uzstājās Šaha karalis. Zem viņa maskas bija paslēpies multimākslinieks Kašers, kura priekšnesumu detektīvi atzina par vienu no labākajiem līdz šim dzirdētajiem. Viņš izpildīja dziedātāja Labrinth dziesmu “Jelous”. Vienīgi Samanta Tīna pēc priekšnesuma bija pārliecināta, ka zem maskas varētu būt paslēpies tieši Kašers.

Lasiet arī: VIDEO | Kombuļu Inese pārcēlusies uz Īriju un ir jaunās attiecībās

Lasiet arī: Lai nenoslogotu ātro palīdzību, Rīgā sāks kursēt paģiru autobuss

Lasiet arī: Pavasarīgais siltums atgriežas; nedēļas vidū iespējami +24 grādi

Lasiet arī:  Viena diena Latvijā – aicina piedalīties dabas vērošanas zibakcijā

Lasiet arī: Dāmas uzplauks kā krāšņākie ziedi – mīlestības un attiecību horoskops maijam

Lasiet arī: Kašers: Man bija sajūta, ka esmu dabas kļūda

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Balss maskāLelde Dreimane

youtube icon
Abonēt youtube