Nokrītot piekaramajiem griestiem, Rīgā pirmdien, 1.jūlijā, evakuēti cilvēki no tirdzniecības centra “AkropoleAlfa”.

Plkst.12.55 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Brīvības ielu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, sabiedriskā ēkā viena no telpām daļēji nokrituši piekaramie griesti.

Glābēji strādā notikuma vietā, cilvēki no ēkas ir evakuēti, bet cietušo nav.

“1.jūlija pusdienlaikā, stipru lietusgāžu rezultātā tika bojāta iekšējā lietus notekcaurule, kas atrodas virs veikala “Douglas”. Tā rezultātā tika appludināti piekaramie griesti un daļa no konstrukcijas nobruka. Piekaramo griestu sabrukšanas rezultātā tāpat tika bojātas arī automātiskās ugunsdzēsības sistēmas caurules, kas radīja papildu ūdens noplūdi telpās,” ziņo uzņēmumā.

Tāpāt uzņēmuma pārstāvji uzsver: “Uzreiz pēc bojājumu konstatēšanas, nekavējoties tika veikta apmeklētāju un darbinieku evakuācija, un notikuma vietā ieradās atbildīgie glābšanas dienesti. Ir notikusi rūpīga situācijas pārbaude un neviena persona nav cietusi. Arī blakus esošajiem veikaliem ir nodarīti bojājumi lielā ūdens daudzuma rezultātā. Šobrīd aktīvi strādājam pie bojājumu seku novēršanas un iepirkšanās centra darbība tiks atjaunota, kolīdz tiks saņemta atļauja no atbildīgajiem dienestiem. Apmeklētāji tiks informēti par situācijas tālāku attīstību.”

Lasiet arī: Jauni noteikumi Jūrmalas pludmalēs: kas būs aizliegts

Saistītās tēmas: AkropoleAlfaEvakuācijaVUGD

youtube icon
Abonēt youtube