Šodien tirdzniecības uzņēmuma “Depo” loģistikas centrā noticis nelaimes gadījums, kurā, neraugoties uz operatīvu glābšanas un ātrās palīdzības dienestu ierašanos, bojā ir gājis uzņēmuma darbinieks, teikts “Depo” paziņojumā medijiem.

Šobrīd notiek negadījuma apstākļu izmeklēšana. Situācija ir precīzi fiksēta video novērošanas ierakstā, kas nodots tālākai izmeklēšanai atbildīgajiem dienestiem.

Uzņēmuma vadība ir informējusi bojā gājušā darbinieka ģimeni, kurai tiks sniegta nepieciešamā palīdzība. Uzņēmums arī ir sazinājies ar pašvaldības sociālās palīdzības dienestu.

Uzņēmuma “Depo” vadība un darbinieki izsaka visdziļāko līdzjūtību nelaimes gadījumā bojā gājušā kolēģa piederīgajiem.

Valsts policijā aģentūrai BNS apliecināja, ka par notikušo sākts kriminālprocess, lai noskaidrotu negadījuma precīzus apstākļus.

Kā ziņots, Depo” apgrozījums 2015.gadā bija 185,91 miljons eiro, bet peļņa – 10,66 miljoni eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

“Depo DIY” dibināta 2004.gadā, tas pieder uzņēmumam SIA “DMT Pluss”, kura lielākais īpašnieks savukārt ar 25,19% daļu ir Andris Kozlovskis, pa 19,94% daļu pieder Verai Marinkēvičai, Artim Kozlovskim un Vinetai Atvarai, bet 15% daļu pieder SIA “Ausekļa ielas nams”.

Saistītās tēmas: DEPODEPO DIYnelaimes gadījums

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube