Rīga, 15.febr., LETA. Labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV) Saeimas deputāta mandātu plāno nolikt tad, kad partijas “KPV LV” parlamenta frakcijā tiks sasniegta stabilitāte, intervijā aģentūrai LETA sacīja politiķe.

Viņa norādīja, ka patlaban partijā situācija ir nedaudz sašķobījusies, tāpēc kādu brīdi, kamēr “viss saliksies pa plauktiņiem” un norimsies, Petraviča negribētu radīt jaunus satricinājumus. “Es ar šiem cilvēkiem esmu bijusi kopā no pirmās dienas un zinu, kādēļ esam nonākuši arī līdz brīdim, kad mūsu viedokļi nesaskan un atšķiras. Tādēļ mēs frakcijā runājām un vienojāmies, ka būtu labāk, ja es kādu brīdi paliktu arī kā Saeimas deputāte,” skaidroja politiķe.

Viņa mandātu varētu nolikt martā. “Kad viss būs kārībā un es jutīšu, ka droši varu pievērsties tikai ministres amata pienākumiem. Mums februārī priekšā ir arī partijas kongress. Tādēļ gribas, lai ir drošības sajūta, ar kuru es varu atstāt deputāta pienākumus,” norādīja Petraviča.

Pēc viņas teiktā, tas, ka viņa vēl nav nolikusi Saeimas mandātu, nav nekas neparasts, jo jau no pagājušā gada 6.oktobra Saeimā bija deputāti, kuri pildīja arī ministru pienākumus.

Kad Petraviča noliks mandātu, viņas vietu Saeimā varētu ieņemt Saldus novada domes deputāts, pašvaldības vides pārvaldības speciālists un uzņēmuma “Austrumu lauki” valdes priekšsēdētājs Edgars Kronbergs (KPV LV).

Kā ziņots, partijas “KPV LV” darbībā pēdējā laikā vērojami dažādi sarežģījumi, tai skaitā politiskā spēka Saeimas frakcija nebija vienota jautājumā par valdības apstiprināšanu, “KPV LV” 11 deputātiem balsojot par un pieciem pret to.

Reizē frakcija vienojusies turpināt darbu divos līmeņos, atsevišķi tiekoties gan visas frakcijas, gan tikai tās koalīciju pārstāvošajiem deputātiem. Savukārt no partijas un frakcijas izslēgtais Gobzems paziņojis, ka laika gaitā tiks radīts “jauns veidojums”.

Ziņas avots: LETA.

Saistītās tēmas: Ramona Petraviča

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube