SIA Rīgas Satiksme (RS) pirmdien, 1.aprīlī, nosūtījusi Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas deputātiem auditoru kompānijas SIA Ernst & Young Baltic neatkarīgas juridiskās, izmeklēšanas un integritātes un biznesa pārbaudes audita ziņojumus, informē RS pārstāvis Viktors Zaķis, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Vēstulē Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai RS vērš uzmanību, ka audita ziņojumi pēc sava satura un būtības ir paredzēti kapitālsabiedrībai un tās īpašniekam operatīvo lēmumu pieņemšanai, jo tajā ir iekļauta RS komercnoslēpumu saturoša informācija, kā arī fizisko personu dati.

RS ieskatā tikai tāpēc, ka tā ir pašvaldībai piederoša kapitālsabiedrība, jebkura informācija par šīs kapitālsabiedrības darbu nekļūst vispārpieejama un publiska. Taču, ņemot vērā Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas 2019.gada 27.marta vēstulē norādīto par komercnoslēpuma pieejamību Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijai, RS ir nosūtījusi auditorkompānijas ziņojumus, vienlaicīgi aizklājot fizisko personu datus.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: Rīgas Satiksme

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube