Aizvadītajā nedēļā sašūpojušies vairāki krēsli kā Rīgas domē, tā Saeimā, Ģenerālprokuratūrā un transporta nozarē, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

«Dumpinieku četrinieks» Latvijas galvaspilsētā rosina «sākt no nulles» un visiem domes deputātiem atteikties no saviem amatiem. Pēc ilglaicīgas lēmuma atlikšanas Saeima vienojusies kriminālvajāšanai izdot KPV LV  Saeimas frakcijas priekšsēdētāju Ati Zakatistovu. Tāpat Latvijas parlamenta deputāti savākuši nepieciešamo parakstu skaitu, lai pārskatītu ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atbilstību amatam.

Kamēr Latvijas dzelzceļa padome vilcinās ar lēmumu par valdes daļēju atlaišanu, Lietuvā mediji un varas iestādes aktīvi ķērušies pie Lietuvas dzelzceļa darījumu pārskatīšanas. Lietuvas sabiedriskais medijs vērsis uzmanību, ka valsts uzņēmums jau gadiem sadarbojas ar bijušā VDK aģenta kompāniju Latvijā. Jāpiebilst, ka arī Latvijas dzelzceļam darījumi ar šo pašu kompāniju nav sveši, un maijā vien parakstīti līgumi teju piecu miljonu eiro vērtībā.

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: nedēļas apkopojums

Komentāri 0

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
youtube icon
Abonēt youtube