Valsts nodrošinātā advokāta ienākšana no pienākumiem atstādinātā un smagos noziegumos apsūdzētā Ventspils mēra Aivara Lemberga lietā visu procesu varētu paildzināt par pusgadu, BNN intervijā atzinis lietas prokurors Juris Juriss, raksta ziņu portāls Baltic News Network (BNN).

Valsts nozīmētais aizstāvis Genādijs Ivankins paziņojis, ka, lai iepazītos ar visiem lietas materiāliem, viņam būs nepieciešams pusgads. Juriss norāda, ka tas nozīmē, ka lietas izskatīšana šajā laikā nenoritēs.

Aizvadītajā nedēļā «zaļzemnieku» fronte sagaidīja vēl vienu triecienu. Bijusī veselības ministre Anda Čakša pārgājusi pie citas zaļā nokrāsas – Jaunās Vienotības.

Tikmēr jaunā mācību gada priekšvakarā valdība lēma Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā neapstiprināt Indriķi Muižnieku. Līdz šo lēmumu darboties pārstājis LU Senāts un Šķīrējtiesa, universitāte palikusi bez vairākiem dekāniem, un daļa administrācijas darbinieku vai nu izlēmuši protesta vārdā doties atvaļinājumā vai pavisam pamest darbu LU. Kā rektora pienākumu izpildītājam Vēstures un filozofijas fakultātes profesoram Gvido Straubem izdosies uz kursa noturēt dreifējošo LU ar visiem tās studentiem un darbiniekiem?

Pilnu rakstu varat lasīt ŠEIT- BNN mājāslapa.

 

Ziņas avots: BNN

Saistītās tēmas: nedēļas apkopojums

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube