Foto: Unplash.com

Līdz ar straujo sūtījumu apjoma pieaugumu, starptautiskais sūtījumu piegādes uzņēmums DPD Latvija brīdina par iespējamu sūtījumu kavēšanos. Turpinoties Covid-19 pandēmijas ierobežojumiem un iestājoties pavasarīgi siltajam laikam, martā strauji pieaudzis sūtījumu apjoms.

DPD Latvija Pickup paku skapju sūtījumu apjoms pieaudzis par 435%, savukārt kurjera piegāžu apjoms par 130% salīdzinājumā ar to pašu laika periodu pērn.

DPD Latvija aicina klientus būt saprotošiem par iespējamo sūtījumu piegāžu kavēšanos un laicīgi izņemt jau pienākušos sūtījumus no pašapkalpošanās paku skapjiem, lai veicinātu operatīvu sūtījumu apriti.

“Saglabājoties pandēmijas ierobežojumiem, kad liela daļa veikalu ir slēgti, iedzīvotāji aktīvi izmanto iespēju iegādāties preces attālināti. Iestājoties siltajam laikam, iedzīvotāji daudz aktīvāk iegādājas ne tikai ikdienai nepieciešamās preces, bet arī preces savas dzīvesvietas un pagalma labiekārtošanai, kā piemēram, dārza mēbeles, bērnu rotaļlaukumus, sporta inventāru un citas lielizmēra preces. Līdz ar to pēdējo nedēļu laikā ir dubultojies kurjera piegāžu apjoms, bet sūtījumu apjoms caur Pickup paku skapju tīklu pieckāršojies, kā rezultātā var veidoties sūtījumu sastrēgumi,” norāda DPD Latvija valdes priekšsēdētājs Jānis Grants.

Šobrīd DPD Latvija sūtījumu piegādi nākamās dienas laikā nodrošina vidēji 82% gadījumu, bet sūtījumu sastrēguma gadījumos piegāde tiek nodrošināta vienas līdz četru darba dienu laikā, norāda uzņēmumā.

“Lai nodrošinātu operatīvu sūtījumu piegādi, par 70% esam palielinājuši kurjeru un šķirošanas termināļu darbinieku skaitu, pakāpeniski paplašinām paku skapju tīklu, aprīļa vidū tas sasniegs jau 305 Pickup punktus, veidojot plašāko tīkla pārklājumu Latvijā. Principā esam kāpinājuši darba jaudas par vairāk nekā 100%, bet izrādās ne vienmēr ar to pietiek. Strauji pieaugot pieprasījumam, ir iespējama sūtījumu piegāžu kavēšanās, ” skaidro J. Grants.

Turpinot viņš saka: “Vienlaikus mēs mērķtiecīgi turpinām darbu un pakāpeniski kāpinām kapacitātes jaudas, kā arī aicinām klientus operatīvi izņemt sūtījumus no paku skapjiem, organizējot dažādas balvu izlozes, lai mazinātu sūtījumu sastrēgumus un veicinātu operatīvu sūtījumu apriti.”

Lai nodrošinātu augošo sūtījumu apjomu apstrādi un piegādi, DPD Latvija veicis vērienīgas investīcijas Pickup paku skapju tīkla infrastruktūras paplašināšanā, kā arī piesaistījis papildus darbaspēku, izveidojot vairāk nekā 150 jaunas darba vietas. Operatīvai sūtījumu apstrādei ir iznomātas papildus noliktavas telpas, kā arī paplašināts autoparks ar jauniem elektroauto, nodrošinot videi draudzīgu sūtījumu piegādi, par paveikto stāsta pārstāvji.

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube