Foto: Unplash.com

Astroloģe Inita Dilāne iepazīstina lasītājus ar nedēļas (23. aprīlis – 29. aprīlis) horoskopu visām zodiaka zīmēm. Kādas ziņas vējš atpūtis? Lasi un uzzini! 

Auns

Brīvdienās jauni pavērsieni romantiskajās attiecībās mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Darba vietā esi vērīgs, jo nejauši vari palaist garām labas iespējas esošajā pozīcijā. Nedaudz rūpīgāk izvērtē katru piedāvājumu.

Vērsis

Darba vietā sajutīsies gandarīts par acīmredzamo rezultātu. Panākumi tiks atzinīgi novērtēti arī no priekšniecības puses. Jaunas vēsmas darījumu attiecībās ļaus paraudzīties uz aktuālo situāciju no pavisam cita skatu punkta.

Dvīņi

Labas ziņas tiks saņemtas saistībā ar uzsākto biznesa darījumu. Attiecībās ar darba kolēģiem neieslīgti garās, bezjēdzīgās sarunās. Atbalsts no mīļotā cilvēka puses šonedēļ būs tas, kas tik ļoti būs iederīgs un nepieciešams.

Vēzis

Sparīga apņemšanās būs lielisks virzītājspēks ceļā uz pilnveidošanos profesionālajā darbībā. Veiksmīgs iznākums tev aktuālajā situācijā ļaus noticēt tam, ka iespējams ir arī neiespējamais. Atrodi laiku kādam vaļaspriekam.

Lauva

Brīvdienas aizritēs vēja spārniem, tverot pavasara mirkļus. Darba vietā izvairies no nevajadzīgām nesaskaņām kolēģu vidū. Ņem vērā, ka ne visas tavas idejas šonedēļ tiks atbalstītas tā, kā tu to esi iecerējis.

Jaunava

Aktuāli kļūs jautājumi saistībā ar dzīves vietas paplašināšanu un pilnveidošanu. Finansiālas izmaiņas tavā naudas maciņā ļaus piepildīt kādu materiālu vēlēšanos. Vairāk uzmanības velti savas pašsajūtas uzlabošanai.

Svari

Pozitīvu sajūtu piepildīts un iedvesmots, spēsi paveikt gluži vai neiespējamo savā darba vietā. Attiecību pāriešana citā līmenī izmainīs līdzšinējo situāciju. Izvairies no savas taisnības pierādīšanas. Saudzē savu enerģiju.

Skorpions

Ideja par došanos kādā tālākā ceļojumā drīz vien var kļūt par realitāti. Papildus naudiņas tiks gūtas, liekot lietā savas nedaudz piemirstās zināšanas kādā no prasmēm. Saglabā vēsu prātu, pirms pieņem nopietnu lēmumu partnerattiecībās.

Strēlnieks

Brīvdienās patīkamu pārsteigumu sagādās paši tuvākie. Pozitīvas pārmaiņas privātajā dzīvē dos spēku turpmākiem mērķiem. Darba vietā piedāvātais izaicinājums pavērs iespēju parādīt savu profesionalitāti jaunā gaismā.

Mežāzis

Veiksmīgs finansiāls darījums pavirzīs uz priekšu iesākto projektu. Ciešākas un harmoniskākas kļūs attiecības ar mīļoto cilvēku. Rūpes un gādība no viņa puses būs vērojama ne tikai vārdos, bet arī darbos. Novērtē to, kas tev tiek dots!

Ūdensvīrs

Panākumi profesionālajā jomā ļaus pierādīt savas zināšanas vēl augstākā līmenī. Nedēļas vidū var tikt saņemts piedāvājums par došanos tālākā darba braucienā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku esi iejūtīgāks un saprotošāks.

Zivis

Brīvdienās priecīgi mirkļi tiks piedzīvoti kopā ar mīļoto cilvēku. Patīkami pārsteigumi ļaus sajusties īpašam. Profesionālajā jomā ieturēta pauze būs kā jauns atspēriena punkts augstāku virsotņu sasniegšanai. Atceries, ka ticība dara brīnumus!

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube