“Maxima” veikalu pašapkalpošanās kasēs tagad iespējams apmaksāt arī rēķinus par pakalpojumiem, noskenējot rēķina svītrkodu. Norēķini iespējami par teju 500 dažādiem pakalpojumu sniedzējiem 37 pašvaldībās, par jaunumiem informē SIA “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

“Arvien vairāk novērojam, ka pircēji izmanto tehnoloģiju sniegtās priekšrocības un pirkumus veic tieši pašapkalpošanās kasēs. Lai uzlabotu iepirkšanās procesu, regulāri paplašinām pašapkalpošanās kasu tīklu un to funkcionalitāti. Tagad arī šajās kasēs ir iespējams nomaksāt rēķinus par pakalpojumiem gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm. Rūpēs par mūsu pircēju ērtībām un iespēju visu samaksāt vienuviet, šī gada laikā esam piesaistījuši 88 jaunus pakalpojumu sniedzējus, par kuru pakalpojumiem iespējams norēķināties “Maxima” veikalos visā Latvijā,” stāsta L. Dupate-Ugule.

“Maxima” veikalu kasēs un pašapkalpošanās kasēs var apmaksāt rēķinus par sadzīves un komunālajiem pakalpojumiem, telekomunikācijām, apsaimniekošanu, kā arī 37 pašvaldību izrakstītos nekustamā īpašuma nodokļa paziņojumus.

Pārstāve arī uzsver, ka rēķinus var apmaksāt, uzrādot maksājuma paziņojumu ar svītrkodu, kura skenēšana notiek tāpat kā jebkuram citam veikala produktam. Norēķinus iespējams veikt gan ar bankas karti, gan skaidrā naudā.

Ar visu pakalpojumu sniedzēju sarakstu, par kuru sniegtajiem pakalpojumiem iespējams norēķināties “Maxima” kasēs, aicinām iepazīties, klikšķinot šeit.

Saistītās tēmas: Norēķinipašapkalpošanās kasēsPircēji

youtube icon
Abonēt youtube