Ekrānšāviņš

Lasvegasas supergrupa “Imagine Dragons” ar vienīgo koncertu Baltijā nākamgad uzstāsies Mežaparka Lielajā estrādē pasaules koncertturnejas “Mercury World Tour” ietvaros.

Kopš grupas debijas uznāciena “Imagine Dragons” ir kļuvuši par vienu no lielākajām un pārliecinošākajām rokgrupām pasaulē. Grupa ir saņēmusi 53 prestižus mūzikas apbalvojumus un 160 nominācijas 5 izdoto albumu ietvaros. “Imagine Dragons” ir ieguvuši arī trīs “American Music Awards” balvas, deviņas “Billboard Music Awards” balvas, “Grammy Award” apbalvojumu par labāko rokmūzikas izpildījumu, “MTV Video Music Award” balvu un “World Music Award” balvu kā labākā rokmūzikas grupa. 2014.gadā grupa tika nominēta četrpadsmit “Billboard Music Awards” balvām, tostarp uzvarot kategorijā kā “Gada labākā grupa”, un 2018.gadā vienpadsmit “Billboard Music Awards” balvām, saņemot apbalvojumu par “Gada labāko albumu”.

Imagine Dragons ir iekļuvuši “Billboard” rokmūzikas dziesmu topa 1. vietā ar veseliem trīs hitiem – “Believer”, “Thunder” un “Radioactive”. Prestižais izdevums “The Rolling Stone” dziesmu “Radioactive” atzina par gada lielāko rokmūzikas hitu. 2018.gadā mūzikas straumēšanas vietnē Spotify Imagine Dragons bija klausītākā grupa pasaulē un pirmā rokgrupa, kura ar dziesmām “Believer”, “Thunder” un “Radioactive” pārsniedza vienu miljardu klausījumu skaitu.

Biļetes uz “Imagine Dragons” koncertu 1.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē publiskajā tirdzniecībā “Biļešu Serviss” tīklā būs iespējams iegādāties no 5.novembra plkst. 10.00.

Biļešu iepriekšpārdošanā FBI un Positivus koncertu kluba biedri tās varēs iegādāties ātrāk, jau no 3.novembra plkst. 10.00, izmantojot iepriekšpārdošanas kodu, kas tiks izsūtīts reģistrētajiem lietotājiem. Tikai pirmās biļetes ierobežotā daudzumā uz koncertu būs iespējams iegādāties par 59 eiro.

Uzmanību, jaunums – “Droša biļete”, pasākuma rīkotājs SIA” BDG concerts” garantē, ka koncerta atcelšanas vai pārcelšanas gadījumā pircējs par koncerta biļeti samaksāto naudu saņems divu nedēļu laikā, pēc pieprasījuma (aizpildītas pieteikuma formas) iesniegšanas.

“Droša biļete” nodrošina papildus garantiju, ka pandēmijas dēļ pārcelto vai atcelto koncertu biļešu samaksātā nauda tiks atgriezta daudz īsākā laikā nekā to nodrošina valstī pastāvošie regulējumi.

Lasiet arī: Leģendārā grupa ABBA paziņo par šķiršanos – šoreiz uz visiem laikiem

Komentāri 0

youtube icon
Abonēt youtube