Baiba Sipeniece-Gavare. Foto: Laura Celmiņa, Ārlietu ministrija/Flickr

“Baigi ceru uz plastiskās ķirurģijas palīdzību un visādiem citādiem brīnumlīdzekļiem, jo mūsdienās ir iespēja saģērbties tā, lai tu neizskaties pēc tantes,” žurnālam “Privātā Dzīve” teic Baiba Sipeniece-Gavare.

Vaicāta, kad sievietēm ir pusmūža krīze, viņa norāda: “Kad tu sāc saprast, ka neko vairs nevar noķert aiz astes. Krunkas ir acīmredzamas, upes izgājušas no krastiem.”

Pēc Sipenieces-Gavares domām, “katram pusmūža krīze pienāk ļoti individuāli. Skolas salidojumos esmu redzējusi, ka dažas skolasbiedrenes sevi jau ir norakušas, atnāk kaut kādos “Ogres trikotāžas” kostīmos. Lai gan, ja sievietes ap 50 tērpjas rozā treniņtērpā un uz galvas divas balinātas zirgastītes karājas, tas arī tā… Nevar saprast, kurai lielāka krīze iestājusies.”

Vaicāta, vai pašai vēl pusmūža krīzes nav, Sipeniece -Gavare žurnālam norāda, ka “nevar jau zināt. Pats to nevari noteikt. Vislabāk no malas var redzēt. Bet ļoti ceru, ka nepienāks brīdis, kad man negribēsies, lai kāds mani fotografē”.

“Nupat biju Botāniskā dārza Tropu mājā, kur mums bija filmēšana. Gaidījām brīdi, kad taurenītis uzsēdīsies man uz pleca. Tā, lai būtu skaisti. Bet tā taureņu mājas meitene saka: “Viņi tā nedara!” Domāju: ai, rau’ viņ’ kociņ – filmējam tāpat. Un te pēkšņi ienāk viena sieviete ap gadiem 60-70, tērpusies raibā jaciņā, un tas taurenis ņem un uzsēžas uz jaciņas. Es viņai saku: “Aaaa, cik skaisti! Es tūlīt jūs nofotografēšu!” Bet viņa šausmās iekliedzās: “Tikai ne seju!” Sākumā domāju – varbūt viņa ir kaut kādā liecinieku aizsardzības programmā, bet tomēr pajautāju: “Kas tad jūsu sejai vainas?” Iedomājies, viņa dzīvo kādu laiciņu ar domu, ka viņai ir veca un nesmuka seja. Bet tā nebūt nav!” izdevumam “Privātā Dzīve” stāsta Sipeniece – Gavare.

Kā vēstīts, televīzijas kanāls TV3 izsludinājis pieteikšanos  iepazīšanās šova “Saimnieks meklē sievu” jaunākajai sezonai  – aicināti pieteikties visi sirdī brīvie saimnieki un saimnieces.

Jau rudenī šovs nonāks pie TV3 un Go3 skatītājiem, tādēļ dalībai šovā tiek meklēti sirdī brīvi saimnieki un saimnieces vecumā no astoņpadsmit gadiem no visas Latvijas. “Nav svarīgi, vai saimniecība plešas vairāku hektāru platībā, vai tajā ir tikai dažas kartupeļu vagas – īstenu saimnieka garu nosaka nevis saimniecības plašums, bet gan darba tikums! Šova dalībniekiem ir jābūt gataviem aizvadīt elpu aizraujošu, mīlestības pilnu un, iespējams, neaizmirstamāko vasaru dzīvē. Ja esat gatavi sirsnīgam piedzīvojumam jau šovasar un vēlaties satikt daiļas dāmas un staltus kungus, nekavējieties ne mirkli! Jo kad visi lauku darbi būs apdarīti, varēsiet kopā doties neaizmirstamā ceļojumā,” informē raidījuma veidotāji.

Līdz šim ne vien Latvijā, bet arī citviet pasaulē šova laikā ir radušās daudzas skaistas draudzības, uzplaukušas jaunas ģimenes, un pat nākuši pasaulē bērni pāriem, kuri ir iepazinušies tieši šovā.

Lasiet arī: Avots: Marta sākumā uzsāktā terapija nav uzlabojusi Putina veselības stāvokli

Interesenti var pieteikties šova mājas lapā tv3.lv/saimnieks līdz 16.aprīlim. Savukārt 2.jūnijā  skatītājus sagaida iepazīšanās epizode ar saimniekiem un saimnieci.

youtube icon
Abonēt youtube