Foto: Pixabay

Pagājušā gada oktobrī Valsts policijas Jūrmalas iecirkņa policisti pa karstām pēdām aizturēja nepilngadīgu jaunieti, kurš tiek turēts aizdomās par vīrieša slepkavību. Iegūstot pietiekamu pierādījumu kopumu, šā gada 24.janvārī Valsts policija kriminālprocesu nodeva prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai pret aizdomās turēto sešpadsmitgadnieku.

Viņam piemērots drošības līdzeklis apcietinājums, informē Valsts policija.

Izmeklēšanas laikā iegūtā informācija liecina, ka 2023.gada 6.oktobrī pēc pusnakts Jūrmalā, pie dzelzceļa stacijas “Ķemeri”, 2007.gadā dzimušais jaunietis kādam nepazīstamam vīrietim, kurš ar viņu kopā bija izkāpis no vilciena, uzprasījis cigareti. Vīrietis atteicis, pēc kā starp abiem sācies konflikts, kā rezultātā minētais nepilngadīgais turpat pie dzelzceļa stacijas vīrieti piekāvis. Cietušais vīrietis diemžēl notikuma vietā gāja bojā.

Saņemot izsaukumu no aculieciniekiem, notikuma vietā ieradās Jūrmalas pašvaldības policija, taču iespējamais vainīgais jaunietis notikuma vietu jau bija pametis.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirkņa policisti uzsāka notikušā izmeklēšanu, un tajā pašā naktī noskaidroja un aizturēja aizdomās turēto jaunieti.

Saistībā ar notikušo tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 116. panta – par slepkavību. Par šādu noziegumu likumā paredzēts mūža ieslodzījums vai brīvības atņemšana uz laiku no pieciem līdz 20 gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem.

Šā gada 24.janvārī Valsts policija kriminālprocesu nosūtīja Pierīgas prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Aizdomās turētais jaunietis šobrīd atrodas apcietinājumā.

Lasiet arī: Vācot līdzekļus iespējai atgriezties Latvijā, rīkos Vijas Vētras 101. dzimšanas dienas koncertu

Lasiet arī: Bijusī teātra aktrise Ilona Balode nospēlējusi lomu jaunajā filmā Pastkarte no Romas

Lasiet arī; FOTO | Hokejista Merzļikina mamma atklāj savu mākslas darbu personālizstādi

Lasiet arī: VIDEO | Svinot 15. gadu jubileju, Musiqq izdod romantisku singlu un izziņo koncertu

Lasiet arī: Plīvurā un līgavas kleitā – Samanta Tīna publisko kāzu foto

Lasiet arī: Ko atklāj tava likteņa matrica – horoskops 2024. gadam

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: JūrmalaĶemeripusaudzisSlepkavībaStacijaValsts Policija

youtube icon
Abonēt youtube