Pamela Andersone. Foto: Instagram @ pamelaanderson

Slavenā aktrise, modele un aktīviste Pamela Andersone pirmajā autobiogrāfijā “Ar mīlestību, Pamela” sniedz lasītājam dziļi personisku un atklātu ieskatu savā neparastajā mūžā, kā vienai no populārākajām un noslēpumainākajām Holivudas personībām.

Autobiogrāfija ir jauns pakāpiens Pamelas Andersones karjerā un piedāvā lasītājam aizraujošu, pārdomas rosinošu skatu uz viņas dzīves nozīmīgākajiem brīžiem. Tā ir aizraujoša lasāmviela ne vien Pamelas faniem, bet ikvienam, kas vēlas saprast, kas slēpjas aiz daudzajiem, bieži skandalozajiem preses virsrakstiem, informē “Zvaigzne ABC”.

Pamela nekautrējas atklāt visdziļākās dvēseles dzīles un izstāsta savu dzīvesstāstu no bērnības Kanādas mazpilsētā līdz pasaules slavai. Viņa stāsta par ceļā gūtajām mācībām un par sevis iepazīšanu dažādās šķautnēs un dzīves pavērsienos. Pamelas stāsts ir vaļsirdīgs un iedvesmojošs, tas vienlīdz atklāti vēsta par aktrises debiju seriālā “Pludmales patruļa” un par ikdienu, kā dzīvnieku tiesību aktīvistei.

Autobiogrāfija vēsta par sabiedrībai redzamāko Pamelas dzīves daļu – pieredzi izklaides industrijā – un izgaismo viņas karjeras spožākos un iepriekš noklusētos mirkļus. Pamelas dzīvesstāstu, protams, caurvij attiecības, kas nereti bijušas ļoti publiskas, tomēr grāmatā Pamela atturas no skandalozām detaļām, apcerot mīlestības dziļāko būtību un sirdssāpes, nebaidoties saukt lietas īstajos vārdos.

Brīžiem negaidīti smeldzīgas, jau nākamajā mirklī ar humora pieskaņu, šīs atmiņas caurvij Pamelas unikālais skatījums uz pasauli un viņas nepieradinātais cīnītājas gars, kas ļāvis tikt pāri dzīves grūtībām. Pamela izmanto autobiogrāfiju arī kā iespēju iestāties par to, kas viņai ir svarīgi – tajā ir aprakstītas rūpes par vidi un par dzīvniekiem, parādot viņas apņemšanos izmantot savu ietekmi, lai padarītu pasauli labāku, norāda izdevniecībā.  “Ar mīlestību, Pamela” nav parasta autobiogrāfija, tas ir stāsts par sievietes ceļu pie sevis, neviltotas atklātības spēku un izturību dzīves vētrās, norāda izdevniecībā.

Grāmatu no angļu valodas tulkojusi Ieva Elsberga.

Pamela Andersone ir aktrise, modele un aktīviste, kas Latvijā vislabāk pazīstama no seriāla “Pludmales patruļa”. Līdztekus veiksmīgai karjerai izklaides industrijā, Pamela ir kaislīga dzīvnieku tiesību un vides aizstāve.

Lasiet arī: Cīņa par ceļazīmi uz Eirovīziju: zināma uzstāšanās secība Supernova finālā 

Lasiet arī: Mākslīgais intelekts seriālā Nelūgtie viesi Einara Repšes varoni pārveido 30 gadus jaunāku

Lasiet arī: Magonei jauna «biznesa ideja»; nespēj atkauties no pasūtījumiem

Lasiet arī: Pēc smaga insulta lūdz palīdzēt Maizes muzeja «dvēselei» un latvju saimniecei Vijai Kudiņai

Lasiet arī: VIDEO | Bijušais Valkas mērs  Krauklis savai jubilejai par godu iedzied dziesmu

Lasiet arī: Ķīniešu Jaungads: rituāli veiksmes piesaistīšanai, pielabinoties Pūķim

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube