Lelde Ceriņa. Foto: Instagram @leldecerina

Divarpus mēnešus pēc šķiršanās sabiedrībā izgājusi žurnāliste Lelde Ceriņa – izstādes atklāšanā mākslas centrā “Zuzeum” daudzi viņu neatpazina, jo TV personības seja izskatās pavisam svešāda, vēsta žurnāls “Kas Jauns”.

Mākslas centrā, kur norisinājās divu izstāžu atklāšanas pasākums, Lelde Ceriņa bija posusies melnā blūzītē, melnos minisvārkos ar pērlītēm, bet uz pleciem uzlikusi vienkāršu, klasisku žaketi. Mākslas darbus viņa aplūkoja vienatnē, ne iesaistoties saviesīgās sarunās ar viesiem, ne malkojot vīnu. Viņa, šķiet, pat apzināti turējās no viesu pulka atstatus un nopietni pievērsās pie sienas izlikto gleznu aplūkošanaia, novēroja izdevums.

Tikmēr daļa pasākuma viesu skatienus pievērsa pašai Leldei, un cilvēki bija dzirdami prātojam – nez, tā ir Lelde Ceriņa vai nav? It kā ir, bet it kā nav. Izskatās pavisam sveša palikusi. Nudien, ieskatoties vērīgāk, var pamanīt, ka gluži tāda kā kādreiz Lelde nudien neizskatās, un viņas tagadējā deguna forma krasi maina sejas vaibstus. Šķiet, ka Ceriņa pēc šķiršanās no vīra ir ļāvusies vizuālām pārvērtībām, proti, deguna formas korekcijai, raksta žurnāls “Kas Jauns”.

Jau vēstīts,  ka no februāra TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu komandai pievienojusies ētera personība Lelde Ceriņa, kura turpmāk televīzijas skatītājus informēs par aktuālajām laika ziņām.

Sadarbību ar kanālu TV3 Ceriņa uzsāka jau aizvadītajā gadā, kļūstot par jauno raidījumu “Mēs mīlam ģimeni” un «Ģimenes recepte» vadītāju, kuros kopā ar Latvijā zināmu personību ģimenēm pavadīja jauku, sarunām un gardām brokastīm piepildītu laiku, atklājot dažādus ģimeņu stāstus, informē TV3.

“Esmu ļoti gandarīta pievienoties un papildināt tādu profesionāļu komandu, kāda ir TV3 ziņu dienests. Lai gan būšana kameru priekšplānā ir jau ierasta darba specifika, šis būs patīkams, jauns izaicinājums!” atzīst Lelde Ceriņa.

Līdz šim TV3 skatītājus par laika ziņām informēja Rūta Dvinska, kura devusies bērna kopšanas atvaļinājumā.

“Esam priecīgi sveikt Leldi Ceriņu mūsu komandā, kur viņa turpinās TV3 Ziņu dienesta tradīcijas augstā līmenī. Leldes pieredze un harizma, spēja uzrunāt un saistīt auditoriju ar siltumu un patiesumu līdzīgi kā Rūtai ir tieši tas, ko mūsu skatītāji augstu vērtē un mīl. Mēs esam pārliecināti, ka Leldes pievienošanās ne vien uzturēs mūsu ziņu dienesta kvalitāti, bet arī ienesīs jaunas, svaigas perspektīvas, sniedzot skatītājiem aktuālo informāciju par laika apstākļiem un prognozēm,” pauž TV3 Ziņu un informatīvo raidījumu dienesta vadītājs Andrejs Mēters.

Lasiet arī:  Elīna Bojarkina zaudējusi darbu Leļļu teātrī

Lasiet arī: Kulakova māsa: Tieši pirms gada aizgāja māmiņa, un tagad – arī brālis

Lasiet arī: Septiņi zodiaka zīmju pāri, kas ideāli sader kopā ģimenes dzīvei un laulībai

Lasiet arī: Ukraiņu astrologs: Krievija gatavo uzbrukumu vēl trim valstīm

Lasiet arī: Pirmo reizi Latvijā uzstāsies leģendārās dziesmas Barbie Girl izpildītāji

Lasiet arī: «Ļoti, ļoti svētīgi» – Samanta Tīna pirms kāzām ievērojusi 40 dienu askēzi

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: degunsLelde Ceriņa

youtube icon
Abonēt youtube