Samanta Tīna. Foto: Instagram @samantatina

“Atbilstoši vēdiskajai filozofijai, pirms kāzām ir jāievēro 40 dienu askēze – tā ir atturēšanās no apreibinošām vielām, kafijas un visa tā, kas var enerģētiski uzbudināt, un, protams, arī no fiziska kontakta,” raidījumā “Kad viņas satiekas” atklāj dziedātāja Samanta Tīna, kura ar vīru pirms kāzām to arī ievērojusi.

“Es īstenībā to iesaku praktizēt katram pārim,” iesaka Samanta Tīna, piebilstot, ka tas šķiet neiespējami, bet tā ir pārbaude, cik ļoti pāris ir  emocionāli saistīts.

“Ja šī daļa iztrūkst, varbūt jūsu attiecības uz nekā cita nebalstās, jo ļoti daudz attiecību tiek būvēts tikai uz seksuālo. Paiet trīs gadi, vajadzētu par kaut ko parunāt, un saproti, ka nav par ko runāt. Šīs 40 dienas bija ļoti, ļoti svētīgas un ļoti daudz ko parādīja. Es domāju, nav viegli atrast vīrieti, kurš visam šim ārprātam piekrīt. Es esmu ārkārtīgi pateicīga savam vīram. Es viņu vēl vairāk par to mīlu un cienu, redzot viņa apņēmību. Viņš redz, ka man tas ir svarīgi, ka es tā vēlos,” raidījumā stāsta Samanta Tīna.

“Pēc vēdiskās filozofijas oficiāli jūs varat iet “zem rociņas” tikai tad, kad tu esi statusā “līgava”. Es biju skaidri nolikusi punktus, ka nebūs dzivošanas kopā – es kokrēti un skaidri visu attiecību sākumā pateicu,” atklāj dziedātāja.

“Visu cieņu manam vīram, viņš to ievēroja, viņš skaidri zināja, uz ko viņš iet,” norāda Samanta.

 Jau vēstīts, ka dziedātāja Samanta Tīna iepriecinājusi savus fanus un sekotājus, vietnē “Instagram” padaloties ar savām kāzu bildēm, kurās redzama līgavas kleitā un plīvurā.

Pie ievietotajām bildēm dziedātājas sekotāji dalījušies ar sajūsminātiem komentāriem un atsauksmēm, piemēram: “Ļoti skaista”, “Tāds debešķīgs šķīstums! Skaisti un izjusti”, “Samantiņ, īsta karaliene!”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Samanta Tīna un viņas mīļotais vīrietis Artūrs salaulājušies 29. decembrī Kuldīgas Svētās Annas evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Tīna, kura bija tērpusies garā sniegbaltā kāzu kleitā un plīvurā, uz baznīcu devusies ar baltu elektroauto “Tesla”, kuru stūrēja Latvijā zināmākais krišnaīts un vēdiskais filozofs Uģis Kuģis. Savulaik dziedātāja ar viņu iepazinās TV šovā “Četri uz koferiem”, un kopš tā laika viņus vieno cieša draudzība, vēsta “Privātā Dzīve”.

Tieši viņš dziedātāju iedvesmojis doties vēdiskā ceļojumā uz Indiju, kas kardināli mainīja dziedātājas uzskatus par dzīvi un pasaules redzējumu. Tagad Samanta ir bieža viešņa vēdiskās kultūras centrā “Bhakti”, un arī viņas kāzu tērpā bija redzami vēdiskās kultūras elementi – zaļas krāsas sari auduma gabals, ar ko bija rotājies arī Samantas topošais vīrs Artūrs, ar kuru dziedātāja iepazinusies internetā pirms došanās ceļojumā uz Indiju.

Abus laulāja mācītājs Mārtņš Burke-Burkevics.

Pēc svinīgās kāzu ceremonijas abus pie baznīcas gaidīja grezna kariete, ar ko viņi, slējoties no lietus zem baltiem lietussargiem, vizinājās pa Kuldīgas ielām.

Svinības turpinājās koncertzālē “Klavins Piano”, kur Samanta gada izskaņā atklāja savu akustisko koncertturneju.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Tīna Official (@samantatina)

Dziedātāja tzinusies, ka viņai pēc kāzām  ir jauns uzvārds. Samanta Tīna tikusi pie pases ar savu jauno uzvārdu, kuru pieņēmusi pēc kāzām. Kāds tas ir, to dziedātāja pagaidām neatklāj, norādot vien to, ka būšot grūti pie tā pierast, vēsta žurnāls “Privātā Dzīve”. Varot pat gadīties, ka, gaidot rindā pie ārsta, sākumā nemaz neattaps, ka kabinetā aicina tieši viņu, atzinusies dziedātāja.

Dziedātājas uzvārds līdz šim bija Poļakova.

Lasiet arī: VIDEO | Iepazīsties, jaunā parauga pase – ar ko tā atšķiras no iepriekšējās

Lasiet arī: Rīgas domē atbalsta nosaukumu maiņu Maskavas ielai un citām ielām tās tuvumā

Lasiet arī: Pirmais klients Lidl atvēršanu Jelgavā gaidījis kopš iepriekšējās dienas vakara

Lasiet arī: Alfonsa sindroms – četras zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk dzīvo uz sieviešu rēķina

Lasiet arī: VIDEO | Jēkabs Rēdlihs: Man bija kauns pieņemt un atzīt, ka netieku galā

Lasiet arī: Gaidāma smaga krīze – astroloģe atklāj, kā  mainīsies Keitas Midltones dzīve

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: askēzeKāzaslaulībassamanta tīnavīrs

youtube icon
Abonēt youtube