Foto: Nataļja Vaseva (lasītājas iesūtīts foto)

Darba nedēļu iesākām ar mākoņainu laiku un nokrišņiem. Arī turpmākajās dienās laika apstākļi saglabāsies līdzīgi – dienas būs pelēcīgas un palaikam uzlīs, informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Ieplūstot siltākai gaisa masai no dienvidiem, gaisa temperatūra turpinās paaugstināsies – līdz pat nākošās nedēļas vidum naktīs termometra stabiņš nenoslīdēs zemāk par 0 grādu, bet nedēļas nogalē un pirmdien vietām gaiss varētu iesilt līdz pat +10 grādiem. Valsts austrumos turpinās kust atlikusī sniega sega un gaidāma meteoroloģiskā pavasara iestāšanās.

Piektdien, 23. februārī, palaikam sagaidīsim lietu. Pūtīs mērens dienvidaustrumu, dienvidu vējš, kas būs brāzmains, no rīta piekrastē sasniedzot 14 m/s, bet jau pēcpusdienā tas pierims. Gaisa temperatūra saglabāsies +3…+7 grādu robežās.

Brīvdienās laiks saglabāsies lielākoties mākoņains un lietains – sestdien lietus būs intensīvāks nekā svētdien – tomēr brīžiem rietumu rajonos caur mākoņiem izsprauksies arī kāds saules stars. Gaidāms, ka naktī uz sestdienu atsevišķos rajonos sabiezēs migla, kas saglabāsies līdz pat rīta stundām. Dominējošais būs dienvidu puses vējš, kas brīžiem kļūs brāzmains. Arī brīvdienās laiks būs silts – naktīs minimālā gaisa temperatūra būs 0…+3 grādu robežās, bet maksimālā dienās +3…+8 grādi.

Jaunās darba nedēļas pirmajā pusē laika apstākļi būs līdzīgi – palaikam mākoņi, kas lielākoties aizklās debesis, atnesīs lietu. Siltajai gaisa masai saglabājoties virs valsts teritorijas, naktīs nebūs vēsāks par 0 grādu, bet pirmdien dažviet gaiss varētu iesilt līdz pat +10 grādiem. Nedēļas otrajā pusē, paaugstinoties atmosfēras spiedienam, nokrišņi mitēsies un biežāk uzspīdēs saule. Naktīs paliks nedaudz vēsāk – vietām termometra stabiņš atkal noslīdēs nedaudz zem 0 grādu atzīmes.

Lasiet arī:  No gliemeža par adītājām tramvajā – soctīklos iesmej par Rīgas satiksmes jauno logo

Lasiet arī: Kuldīdzniece, uzticoties krāpniekiem, zaudējusi vairāk nekā 160 000 eiro

Lasiet arī: Rīgā pārdēvēs Maskavas, Lomonosova, Puškina, Gogoļa un citas ielas

Lasiet arī: Kā tagad dēvēsim Maskačku? Soctīklos iesaka variantus, daži – īpaši amizanti

Lasiet arī: Skatītāja pēc bijušā Dailes teātra aktiera Zalaka stāvizrādes vēršas drošības dienestā

Lasiet arī: Lielā pieprasījuma iedvesmota, Magone piedāvā 8. marta sveicienus; cena – cita!

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube