Foto: Pexels/J carter

Martā mēs piedzīvosim vēl vienu Jauno gadu. 20. martā plkst. 5:06, līdz ar Saules pāriešanu Auna zīmē, sāksies astroloģiskais jaunais gads. Pavasara ekvinokcija ir brīdis, kad iestājas astronomiskais pavasaris, viss dabā ir līdzsvarā un diena ir vienāda ar nakti, norāda astroloģe Inita Dilāne.

Paraugoties planētu kombinācijās, marts būs ļoti romantisks mēnesis. “Savstarpējās attiecībās gaisā virmos dzirksteļojoši patīkamas emocijas. 12. martā, kad Venēra, mīlestības un skaistuma planēta, sāks ceļu pa Zivtiņu zīmi, mīļums, savstarpēja sapratne un iejūtība attiecībā vienam uz otru, sajūtu izpausmes augstākajās vibrācijās piepildīs ne vienu vien sirdi. Attiecības uzsākot, šis būs skaists un atmiņā paliekošs laiks, pat ja komunikācijā būs jūtams tiešums un atklātība. Ļoti spilgts iemīlēšanās laiks iezīmējas tieši mēneša vidū, bet kopumā fonā būs jūtams vairāk vai mazāk visu mēnesi. Sajūtu līmenī lidināšanās pāris metrus virs zemes ļaus sajusties tik viegli kā tikko dzimušam pavasara taurenītim. Kādam uzplauks skaista mīlestība, citam esošās attiecības pāries daudz dvēseliskākā līmenī,” skaidro astroloģe Inita Dilāne.

“Jāņem vērā, ka dienas laika posmā no 7. līdz 10. martam var būt emocionālākas, enerģētiski vājākas, trauksmainākas – par visu un tai pat laikā par neko. Jūtīgāks noskaņojums, sevis žēlums, mazāk enerģijas, īpaši 9. un 10. martā, būs jūtams. Ļaujies sajūtām. Ja vēlies raudāt, paraudi. Ja vēlies pažēlot sevi, pažēlo, taču ilgi gan neieslīgsti šajā emocionālā stāvoklī, jo pēc tam atjaunoties var nebūt tik viegli. Velti šīs dienas radošām aktivitātēm vienatnē – zīmē, krāso, veido, turpini iesākto. Jaunus projektus un jaunas idejas gan nav ieteicams palaist starta pozīcijā. Arī pirkumiem, naudas ieguldījumiem šīs dienas nav īpaši labvēlīgas. Īpaši, ja tiek pirktas viedierīces, video, fototehnikas, elektroiekārtas. Jābūt uzmanīgiem uz ceļa, satiksmē un darbojoties ar elektrotehniku un ļaujoties ekstremālām aktivitātēm. Padomā labi, vai tas tev ir nepieciešams,” iesaka astroloģe.

“Marta otrā puse iezīmējas kā ļoti vērtīgs laiks, ko veltīt savai garīgajai izaugsmei. Neiznieko to uz “nekā padarīšanu”. Neiznieko to šauboties, baidoties. Šis ir laiks, kad neviens vien meklēs atbildes uz saviem jautājumiem pie kāda jomas speciālista. Kāds pievērsīsies jaunām garīgām praksēm, cits atklās priekš sevis kaut ko jaunu un nebijušu. Pat, ja prāts vēlēsies palikt turpat, savā ierastajā komforta zonā, dodies uz priekšu, ja sajūtas saka “dodies, pamēģini, ļaujies”. Līdz ar iepriekš minētā jaunā gada iestāšanos, tiks atklāti jauni apvāršņi, kādam atklāsmes, citam ceļojuma vai retrīta laikā piedzīvotās sajūtas rosinās uz jaunām idejām un savā veidā pat dos apskaidrību par kādu esošo, jau kādu laiku uz vietas stāvošo, situāciju. Tā sāks strauji šķetināties un atrisināties, uzsver Inita Dilāne.

Pēc viņas teiktā, marta pēdējā dekādē var pārņemt sajūta, ka notikumi ļoti strauji virzās uz priekšu. 25. martā mazliet aptumsušais pilnmēness emocionāli iekustinās sadarbības, savienības, jebkādu attiecību jomu, kur sekas būs jūtamas mazliet vēlāk.

“Marts kopumā iezīmē to, ka tie, kuri ilgstoši bija vieni, var satikt savu mīļoto un izveidot nopietnas un stabilas attiecības ilgtermiņā. Bezdarba vai ilgstošākā neziņā esošie par savu profesionālo dzīvi pēkšņi sāks rosīties, jo tiks saskatītas gan darba iespējas, gan iedvesma darboties un pamēģināt ko jaunu. Lec iekšā arī tajās jomās, kuras pagaidām tev šķiet svešas un vēl nezināmas, taču nedaudz saistošas. Tu būsi ieguvējs!” mudina astroloģe.

Lasiet arī: Liene Kiviča jaunajiem pāriem palīdzēs apgūt pirmo kāzu deju

Lasiet arī: VDD pērn izmeklējis līdz šim lielāko spiegošanas gadījumu skaitu Latvijā

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 8. – 14. marts

Lasiet arī: Staltbriežu vajāšana Saldus novadā: gan šauti, gan mēģināti notriekt ar auto

Lasiet arī: Dumpis: Nebūšu tas, kurš raudās, ka neredzu

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube