Foto: Pexels/Vera Arsic

No 2. līdz 25. aprīlim var rasties pārpratumi, kas pēc tam var radīt vilšanos, jo norunātais netiks izpildīts vai plāni mainīsies, norāda astroloģe Inita Dilāne, runājot par aprīļa prognozi mīlestības un attiecību jomā.

Pēc viņas teiktā, šajā laika posmā, tiklīdz rodas mazākā neskaidrība par norunāto, būs labāk piezvanīt un pārjautāt, nekā rakstīt telefonā ziņu, jo visniecīgākais ieliktais vai neieliktais simbols teikuma beigās var radīt nevajadzīgus strīdus.

“Aprīlī dāmas būs noskaņotas valdonīgāk, taču arī kaislīgāk. Pacietībai un kautrībai vietas nebūs. Ja kāds iepatiksies, būs gan drosme, gan iniciatīva pirmajai uzsākt sarunu vai saraksti. Iemīlēšanās no pirmā acu skata mudinās rīkoties un skriet pretī laimes zibšņiem,” skaidro astroloģe.

Savukārt maijā dāmu iniciatīvu nomainīs vīriešu aktivitātes. “Kungi steigs iegūt teju vai neiespējamo un iemantot nolūkotās dāmas uzmanību. Kurš neriskēs, tas arī nevinnēs, gluži kā sacensībās! Dāmas pavasara ziedošākajā mēnesī uzplauks kā krāšņākie ziedi. Apveltītas ar spēcīgu pašcieņu, uz kuru katru uzmanības apliecinājumu neuzķersies un atpakaļ neatskatīsies, lai gan dziļi sirdī komplimenti būs glaimojoši un patīkami jebkurā gadījumā,” prognozē astroloģe Inita Dilāne.

Lasiet arī: «Putina režīma mērķis ir saglabāt varu,» –  SAB prognozē, vai iespējama Krievijas – NATO konfrontācija

Lasiet arī: Rīgā sabiedriskā transporta pasažierus mudinās iepazīt latvju dainas

Lasiet arī: «Skaties caur piedzīvojumu brillēm!» – ko nesīs retrogrādā Merkura periods aprīlī

Lasiet arī: Nebijis gadījums – pie vārdiem tiek Durbes jūras ērgļu nupat izdētās olas

Lasiet arī: Latvijā ražots unikāls slidkalniņš saņem patentu un atzinību Eiropā

Lasiet arī:  VIDEO | Kārlim Būmeisteram pēc radošās pauzes tapusi jauna dziesma

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube