Publicitātes foto

Metālmūzikas apvienība “Garu Pagrabs” izdod jauno, pēc skaita otro studijas albumu “Bara Gūstā” un prezentē videoklipu albuma tituldziesmai “Pagrabā ar gariem”.

Albuma tapšanas laikā “Garu Pagrabs” ir paplašinājis savus radošos horizontus, uzņemot grupā jaunu vokālistu un basģitāristu, nostabilizējot sastāvu. Albums iezīmē jaunu muzikālo virzienu un joprojām saglabā “Garu pagrabam” raksturīgo – apvieno tradicionālas latviešu tēmas, vērtību atklāsmes, dzīves atziņas un modernās pasaules problemātiku, atšifrējot to enerģiskā metāla mūzikas ietvarā.

Šis albums ir par čaulu personībām, kuras guļ zem sabiedrības spiediena gluži kā zem hidrauliskās preses, informē mūziķi.

“Ļoti iespējams, ka mūsu mūziku vieglāk klausīties sākumā ir smagā metāla faniem, tomēr šis albums ir veidots tā, lai rezonētu ikvienas mūzikas fanu ausīm. Uzsvaru likām ne vien uz mūziku, bet uz idejām un vārdiem, ” saka grupa.

Latvijas Rokmūzikas Asociācijas pārstāvis Jānis Bukums par grupu izsakās šādi: “Grupai “Garu Pagrabs” acis deg, kā īstiem rokenrola velniem! Dedzība ar kādu viņi muzicē neviļus mani atgriež pagātnē, kad roks mūziķiem bija ne tikai mūzika, bet visa viņu dzīve!”

Sadarbībā ar mūzikas industrijā pazīstamajiem māksliniekiem – ierakstu inženieri Kārli Šteinmani, videoklipa režisoru Nilu Vārtiņu, fotogrāfu Juri Justu un vizualizāciju autoru Emīlu Ernestu “Miko” Rodi, “Garu Pagrabs” ir sagatavojis aizraujošu piedzīvojumu pašmāju mūzikas pasaulē.

Albums “Bara Gūstā” ir pieejams visās lielākajās digitālajās mūzikas straumēšanas platformās. Tā prezentācijas koncerts notiks 25.aprīlī Latvijas 1. Rokkafejnīcā.

Grupa “Garu Pagrabs” sastāv no pieciem mūziķiem. Tie ir Aksels Broks (vokāls, ģitāra), Dāvis Bērziņš (solo ģitāra), Artis Broks (ģitāra), Roberts Ēriks Sniedze (basģitāra), Kaspars Lucis (bungas).

Lasiet arī: Astrologs Baņķis: Cikliski klonējam 1935. – 1942. gada notikumus

Lasiet arī: Ieguldot 60 miljonus eiro, Lucavsalā plāno izbūvēt nacionālo futbola stadionu

Lasiet arī: Lelde Ceriņa: Viss atnāk tad, kad tam ir vispareizākais laiks

Lasiet arī: «Labākais brauciens!» – Didrihsone atklāj, cik viņai izmaksājis ceļojums uz Bali

Lasiet arī: FOTO | Pulcējot virkni slavenību, pirmizrādi piedzīvo latviešu filma par Mariju Leiko

Lasiet arī:  FOTO & VIDEO | Uzsāk pirmā Rail Baltica tilta balsta izbūvi Daugavā

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube