Elīna Didrihsone. Foto: Instagram @didrihsoonee

“Nevar pat salīdzināt – šis ir bijis labākais brauciens! Ja salīdzina Ēģipti, kur bijām 11 dienas – mums izmaksāja dārgāk par šo,” sajūsmas pilnos iespaidos par ceļojumu uz Bali vietnē “Instagram” dalās influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone.

Didrihsone saviem sekotājiem atklāj, ka 17 dienu ilgais ceļojums uz eksotisko Bali viņai un dzīvesbiedram Naurim kopumā izmaksāja  8 745 eiro.

Lidojums vienam: cilvēkam izmaksājis 1 300 eiro. Influencere piebilst, ka lidojumus var atrast lētāk, bet abi ar Nauri gribējuši vienu pārsēšanos un iztikt bez nīkšanas lidostā, tāpēc izvēlējušies maksāt dārgāk.

Apartamenti pārim izmaksājuši 3045 eiro, bet citi tēriņi, tostarp gids, ēdiens, izpriecas, rolleri – 2300 eiro.

Didrihsone vietnē “Instagram” publiskojusi vairākus video ar atpūtas brīžiem, kas iemūžināti ceļojuma laikā Bali. Tomēr sajūsmas vietā ne viens vien sekotājs viņai pārmet pārlieku biežu atpūšanos un ceļošanu bez mazā Džeisona.

“Neslēpšos aiz fake profiliem utt, bet pateikšu tiešām ko domāju. Var mani pēc tam bloķēt un rakstīt sazin ko… BET… es kā bērna māte nevarētu iedomāties atstāt savu bērnu tik bieži kādam citam.. Kāpēc? Nu tāpēc, ka es šo bērniņu vēlējos un es zināju, ka, iespējams, tas mani kaut kā ierobežos. Ir forši, ka ir iespēja ceļot, bet tad šādā situācijā vienkārši piesaistītu klāt aukli, lai kaut vai vakaros sanāk samīļot savu dēliņu. Un tad es lasu, ka Jūs gribat vēl un vēl bērnus.. Super, bet kam Jūs viņus dzemdēsiet? Auklei, omei? Šobrīd saprotams, darbs darbs darbs.. bet atcerieties, ka nevienas pasaules nauda Jūsu bērnu nedarīs tik laimīgu kā Jūs abi. Lai izdodas turpmāk domāt ar galvu, nevis naudas maciņu!” tā Didrihsones publiskoto video komentē “Instagram” lietotāja ar segvārdu “milkyvave”.

Līdzīgās domās ir arī “sienatirgus”: “Un kāpēc tieši bērnu nevarēja ņemt līdzi? Tikko bijāt prom Itālijā no bērna, tagad atkal.  Briesmīgi, neko nesaku, ka vecāki, 2x gadā aizbrauc atpūsties, bet šie vēja grābšļi reizi mēnesī prom no bērna. Tā jau ir, prom no acīm, ārā no prāta. Lūdzu, vairs nevairojaties.”

“Bērna nav līdzi, bet filmētājs gan,” arī tāds komentārs pievienots pie Didrihsones video no Bali.

Daļa sekotāju neko sliktu nesaskata, paužot viedokli, ka pārmetošo komentāru autoriem skauž Didrihsones iespēja atpūsties bez Džeisona. “Tiešām skumji lasīt šos skaudīgos komentārus. Visas perfektās mammas ierunājās. Šis puisītis ir laimīgāks nekā 90% Latvijas bērnu. Sasniedziet kaut pusi no tā, ko šī jaunā ģimene ir sasniegusi, un tad komentējat,” raksta baikovadace.

Saistītās tēmas: BaliElīna DidrihsoneNauris

youtube icon
Abonēt youtube