Andris Račs. Foto: Ekrānšāviņš

Karš būs ļoti ilgs, taču Ukrainas puse nebūs zaudētāja, tā, vaicāts, vai zvaigznēs var redzēt, kad varētu beigties karš Ukrainā, “STV Pirmā!” raidījumā “Kad viņas satiekas” norāda astrologs Andris Račs.

“Es izteicu tādu jocīgu domu, ka būs divi uzvarētāji, nebūs zaudētāju. Diemžēl nav nekāda pamata domāt, ka varētu būt savādāk,” izteicies astrologs.

“Astroloģijā ilgums ir [mērāms] divpadsmit pakāpēs, no kurām šajā gadījumā tas bija pats ilgākais. Es nezinu. Parasti astroloģijā saka: sekundes, minūtes, nedēļas, mēneši, gadi. Šajā gadījumā tas ir maksimālais,” sacīja Račs, izvairoties precīzāk norādīt laika posmu, cik ilgi varētu turpināties karš.

Runājot par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, Račs atbild, ka viņam draudīgs stāvoklis bija pirms kara Ukrainā, kas, pēc astrologa domām, viņu arī noveda līdz izmisumam, lai tādu soli spertu.

Vaicāts par mūsu nācijas nākotni, Račs stāsta: “Mēs esam tramīgi un, skatoties šī gada prognozes, es atcerējos iepriekšējo krīzi [2008.-2009.gadā]. Ir pagājuši 15 gadi, kas ir septiņu gadu ciklu fāze, un atkal mums ir nestabila sajūta. Es nevaru ieraudzīt mums reālas problēmas, bet sajūtas arī ir problēma, un sajūtu ziņā mums vēl jārēķinās ar šo gadu un nākošo.”

“Tie nav kara draudi, bet tas ir sajūtu, neskaidrību līmenī, kas diemžēl korelējas ar to, kas šo valsti vada ar ne pārāk skaidrām, vismaz līdz šim, darbībām. Es uzskatu, ka labākais, ko mums darīt, ir mācīties sadzīvot ar neskaidrību. Priekš sevis man ir iedvesma, lai cik to jocīgi nebūtu teikt, deviņdesmitie gadi, kad bija līdzīgas zvaigznes. Deviņdesmito gadu “kiš-miš” ar krievu karaspēku, kurš tika tomēr beigās izvests, un kas bija daudz draudīgāk – tepat stāvēja bāzes, bija tieši tādas pat zvaigznes, kā tagad, viņu bāzes bija šeit, viņi braukāja pa ielām. Es domāju, ka mēs piedzīvosim šo otrreiz – viņi nav te, bet viņi arī nebūs te.”

“Manuprāt, nebūs pie mums šeit kara,” teic Račs, piebilstot, ka “mēs nevaram pieprasīt no debesīm, lai būtu uz Zemes teritorija uz kuras nekad, nekad, nekad nekas nebūs, bet es atbildu par aktuālo.”

Jau vēstīts, ka pēc cita latviešu astrologa – Kristapa Baņķa teiktā, astrokarte rāda, ka 2018.- 2025. gadam cikliski klonējam 1935. – 1942. gada notikumus. No 2026. gada attiecīgi ir atsauces uz 1942. – 1946. gadu.

“Vēl jau būs ASV kārta “paspīdēt”, atceroties, ko tā izdarīja 1945.gadā…,” vietnē X (iepriekš “Twitter”) raksta Baņķis.

Pēc viņa teiktā, “simboliskas iespējas ir krietni plašākas. Pēc vēsturiskās astro analoģijas kara uzsācēju gaida droša nāve..”

Viņš atgādina, ka iepriekš notikušā rezultātā tika pārdalīta visa Eiropa. Daudz kas ir citadāk (kaut vai Lielbritānijas iesaiste), tomēr simboliskais cikliskums liek būt piesardzīgiem! Galvenais ir – kas no 2026.gada notiks ASV!

“Lielākā atšķirība astrokartes klonā ir tā, ka Plūtons no Lauvas ir pārvirzījies uz Ūdensvīru jeb pretējo polu: no spēcīgiem līderiem, vadoņiem, despotiem, autoritārajiem (mūsu pašu Ulmanis) uz lielāku institūciju un tautas varu, kas var nepieļaut vienpersonisku “paliksim savās vietā”, tomēr arī tur ir daudz risku… Ūdensvīra laikmets pa īstam sākas no šā gada 19.novembra, tādēļ skriet pa priekšu zirgam ar secinājumiem nav gudri par astrologam! Tas ir kā krietni pirms Jēzus Krustā sišanas jau zināt, ko tas 2000 gadu laikā atnesīs pasaulei – Jā, un ko tieši!? – arī diskutabli! Turklāt tagadējā policentriskajā pasaulē, kad neviens notikums nav viennozīmīgi uztverams un var tik apstrīdēts pat “skaidra lieta”! Tālu skatīties nozīmē izlaist no rokām ikdienas iespējas. Ūdensvīrs ir par indivīdu un Humānismu, par tautas varu, bet Ūdensvīra spēcīgā ietekmē Franču revolūcijā izdomāja Giljotīnu ātrākai galināšanai un īsā laika posmā brīvības, brālības, vienlīdzības vārdā nogalināja vairāk nekā visa inkvizīcija spēja kopā visās simtgadēs!” vietnē X norāda Baņķis.

Lasiet arī: VIDEO | Dzelzs vilks izdod singlu par pavasari un izmēģina mākslīgo intelektu

Lasiet arī:  Nedēļas horoskops: 5. – 11. aprīlis

Lasiet arī: Ieguldot 60 miljonus eiro, Lucavsalā plāno izbūvēt nacionālo futbola stadionu

Lasiet arī: Lelde Ceriņa: Viss atnāk tad, kad tam ir vispareizākais laiks

Lasiet arī: «Labākais brauciens!» – Didrihsone atklāj, cik viņai izmaksājis ceļojums uz Bali

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube