Agnese Pastare ir finanšu eksperte un Latvijas rezidente, kura ir viena no tām personām, kas nebaidās runāt taisnību par to, kas ekonomiskajā sfērā šobrīd notiek Latvijā. Pirmo video interviju par šā brīža esošo situāciju valstī Agnese sniedza RītaKafija.lv rubrikai “Es nebaidos teikt taisnību!”.

Pirms tam Agnese uzrakstīja vēstuli valsts atbildīgajām instancēm, ko iesāka ar  vārdiem: “Līdzīgi kā Karību reģionu pašlaik plosa desmitgadē baisākā viesuļvētra “Metjū”, tā, manuprāt, Latvijai tuvojas nodokļu orkāns – jau pavisam drīz, nākamajā gadā, un tas varētu būt pat spēcīgāks nekā 2008.-2009. gada krīzes zemākais punkts un, iespējams, spēs noslaucīt no biznesa vides lielu daļu uzņēmumu, vissmagāk skarot tieši visneaizsargātāko daļu – mazos uzņēmējus.”

Kā tad esam nokļuvuši tik “dziļā bedrē”, kas skar un vēl vairāk skars ikvienu Latvijas iedzīvotāju un vai vispār no tās varam pagūt vēl izrāpties, skaties finanšu ekspertes Agneses Pastares intervijā ar RītaKafija.lv:

Latviešu uzņēmējiem piedāvā jau “pārvākties” vienas dienas laikā uz Igauniju tikai par 400 EUR. >>Lasi šeit<<

Komentāri 6

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Draugiem.lv pase
 • nestudente saka:

  Ja nopietni, tad jau tagad pašvaldībās gudro, kā tikt vaļā no nepilnā slodzē strādājošiem. Stulbi, vai mums par daudz labu darbinieku!Nedosim darbu aprūpētäjai, kura veca medmāsa? Apkopējai ar slimām kājām? Māmiņai, kura tikai vakarā strādā? Lojāliem darba darītājiem?

 • Ronalds saka:

  97 % Latvijas iedzīvotāju ir finansu eksperti- nevar konkrētāk ar ko kundze ir izpelnījusies šo titulu. Un frāze: nebaidās runāt taisnību ir tik nodrāzta ka atliek tikai smaidīt. Ar ko tad viņu baidīs, diži jau lielus noslēpumus neatklāj lai šo liktu pie sienas! Aktuāla tēma bet stulbi pasniegta!

  • Egija saka:

   Ronald, bet ja Tu vari pasniegt Labāk – UZ PRIEKŠU!
   Ja Tu vari manīt kautko vairāk – UZ PRIEKŠU!

   Es nesaprotu, kapēc tiek kritizēti cilvēki, kas mēģina palīdzēt pašam Tev – iedzīvotājam, uzņēmējam!
   Vai Tev ir uzņēmums? Un vai Tu pats izjūti to sāpi uz savas ādas, ka Tu nevari katru dienu nodzīvot brīvi, bez uztraukuma kā uzņēmējs?
   Es ļoti to apšaubu!
   Un parasti es nerakstu sociālajos tīklos. Bet noskatoties šo video, es nevaru neuzrakstīt to cik BANĀLI Tavi vārdi ir! Jo katrs, KATRS kurš uzdrošinās paust savu viedokli par visu slikto situāciju (nav svarīgi vai tas ir jau zināms vai nē) skaļi, es teiktu ir savā ziņā LABS VALSTS IEDZĪVOTĀJS! Jo ir jāsargā savu valsti, negribās braukt prom, nepavisam! Pat tad, ja tā ir jāsargā no pašas valsts deputātiem un pārējiem ”noteicējiem”.
   Un, turklāt, Ronald, es domāju, ka Tu domu neesi uztvēris, kas vēstīta šajā video!

 • sapieris saka:

  97% nodokļu samaksā 18% uzņēmumi, savukārt atlikušos 3% samaksā pārējie 72% uzņēmumi.
  You see what I did here, don’t you?

  • moo saka:

   Tikai tāda nianse, ka tie 72% nesēž uz kakla budžetam, ko par 97% veido tie 18% 😉

youtube icon
Abonēt youtube