Foto: Pixabay

Arī šonedēļ, tāpat kā iepriekšējā nedēļā, laika apstākļi saglabāsies nepastāvīgi – darba nedēļa iesāksies ar pārsvarā sausu laiku, tomēr no nedēļas vidus jau visā valsts teritorijā palaikam līs, citviet gaidāms arī sniegs. Vējš teju visu nedēļu būs brāzmains, bet gaisa temperatūra lielākoties būs pozitīva.

Turpmākajās dienās laiks saglabāsies mākoņains. Otrdien, 30. janvārī, vietām austrumos gaidāms neliels sniegs, slapjš sniegs, savukārt, trešdien daudzviet līs. Turpinās pūst lēns līdz mērens dienvidu, dienvidrietumu vējš, kas piekrastē būs brāzmains!

Kā naktīs, tā dienās gaisa temperatūra saglabāsies 0…+5 grādu robežās, neliels sals gaidāms vien naktīs austrumos, informē Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Atmosfēras spiedienam strauji pazeminoties, nedēļas otrajā pusē laika apstākļi pasliktināsies – visā valsts teritorijā gaidāmi nelieli līdz mēreni nokrišņi un stiprs vējš, piekrastē vēja brāzmām pārsniedzot 20 m/s. Gaisa temperatūra saglabāsies līdzīga kā iepriekš un pārsvarā būs virs 0 grādiem.

Lasiet arī: Ždanoka strādājusi Krievijas izlūkdienestam, atklāj nopludināti epasti

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 26. janvāris – 1. februāris

Lasiet arī: Rūtu Dvinsku TV3 laika ziņās nomainīs Lelde Ceriņa

Lasiet arī: Ievēlēta Pasažieru vilciena pagaidu padome trīs kungu sastāvā – zināms, kas viņi ir

Lasiet arī: Vācot līdzekļus iespējai atgriezties Latvijā, rīkos Vijas Vētras 101. dzimšanas dienas koncertu

Lasiet arī: Plīvurā un līgavas kleitā – Samanta Tīna publisko kāzu foto

Lasiet arī: Ko atklāj tava likteņa matrica – horoskops 2024. gadam

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube