Intars Busulis . Publicitātes foto

Dziedātājs Intars Busulis laidis klajā singlu “Līnijas” no jaunā albuma “Spēlē savā burvju flautā”. Jau 8.martā šī dziesma izskanēs arī Intara Busuļa un “Abonementa orķestra” koncerttūres atklāšanas koncertā “Arēnā Rīga”.

Dziesma “Līnijas” vēsta par īstumu mūsdienu attiecībās. Intars Busulis stāsta, ka par mīlestību ir vajadzīgas dažādas dziesmas. “Ne vienmēr visi ir situācijā, kad attiecības ir piepildītas ar mīlestību. Līnijas iezīmē to, kas ar mums jau dzīvē noticis, mūsu nospiedumi. Tās var vilkt, lai nākotni zīmētu ar jauno, vēlamo, to, pēc kā tiecamies. Citreiz tās ir tikai ilgas, taču dažkārt tiešām nepieciešams pāršķirt jaunu lapu, strādāt pie attiecībām un zīmēt no jauna esošo.”

Skaņdarbu izpilda Intars Busulis kopā ar “Abonementa orķestri”. Dziesmas mūzikas autors ir komponists Kārlis Lācis, kurš pirmo reizi sadarbojies ar teksta autori Elīnu Sproģi. Dziesmas “Līnijas” producents ir Jānis Aišpurs.

Šī dziesma ir singls no Intara Busuļa albuma “Spēlē savā burvju flautā”, kas iznāca pērnā gada rudenī. Gan jaunās albuma dziesmas, gan klausītāju iemīļotie skaņdarbi būs dzirdami Intara Busuļa solo koncertos “Spēlē savā burvju flautā”, kas norisināsies 8.martā “Arēnā Rīga”, 16.martā Daugavpilī, 22. un 23.martā Cēsīs, 5. un 6.aprīlī Rēzeknē, kā arī 13. un 14.aprīlī Liepājā.

Lasiet arī: VIDEO | «Es praktiski iesnaudos» – Lidijas kundzes komentāri par Supernovu «uzspridzina» internetu

Lasiet arī: Precētais bokseris Zutis manīts Tinderī, kur meklē īslaicīgu izklaidi

Lasiet arī:  Saderības horoskops: 13 zodiaka zīmju pāri, ko savienojušas debesis

Lasiet arī: Rīgas domes deputāte Ieva Brante trešo reizi precēsies

Lasiet arī: VIDEO | Magone piedzīvojusi jaunu uzbrukumu savai saimniecībai

Lasiet arī: Nomiris Putina mīļotais zirgs; diktatora tuvākie un astrologi saskata sliktu zīmi

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: Intars Busulis

youtube icon
Abonēt youtube