Publicitātes foto

Ar koncertuzvedumu “Rūdis. Stāsti un dziesmas” uz skatuves atgriežas tautā iemīļotais aktieris Rūdolfs Plēpis, sava talanta mīļotājus aicinot uz satikšanos dzejā un mūzikā.

Izdziedāt dziesmas aktierim palīdzēs meita Viktorija Plēpe un programmas idejas autors dziedātājs Kapsars Markševics. Radošajā kompānijā būs arī Rūda ilggadējs draugs un skatuves partneris komponists Valdis Zilveris, par ģitāras piesitienu gādās Ēriks Upenieks. Uzveduma režisors ir Valdis Pavlovskis.

Rūdolfs Plēpis mazliet satraukti saka: “Koncertā kopā ar mani piedalīsies izcili cilvēki un tas uzliek atbildību! Mēs esam tik dažādi, bet man ir viegla sirds, jo visu mūžu esmu muzicējis kopā ar Valdi Zilveri. Skatītāji jau nav muļķi, tāpēc nevar kaut ko darīt tikai ķeksīša dēļ. Vēlos izcelt gaismā aizmirsto, bet publikā mīlēto!”

“Aktiera radošais mūžs ir bijis tik raibs kā dzeņa vēders, laiks no šīm krāšņajām piezīmēm izveidot emocionāli piepildītu gleznu, kur humors mijas ar nopietnību un dzīves viedumu,” par koncertuzvedumu saka tā rīkotāji.

Koncertuzvedumi paredzēti daudzviet Latvijā: 24.martā – Smiltenes Kultūras centrā, 7.aprīlī – “Ulbrokas Pērlē”,  14.aprīlī – Dobeles pilsētas tautas namā, 21.aprīlī – Brocēnu Kultūras namā, 28.aprīlī – Talsu Tautas namā, 5.maijā –  Alūksnes Kultūras centrā un 12.maijā Cēsīs, CATA Kultūras centrā.

Aktiera Rūdolfa Plēpja firmas zīme noteikti ir Jaunatnes teātrī nospēlētās spīdošās lomas, kāds atceras kā dullo baronu Bundulu no Latvijas Nacionālā teātra izrādes, citam ausīs skan “Dziesmiņa par Parīzi” no uzveduma par sunīti Pifu, bet vēl kāds iedomāsies par kalpu Alfrēdu no filmas “Emīla nedarbi”. 90. gadu sākumā katrās mājās tika gaidīts LTV raidījums “Tonis”, kur Rūdis ar savu draugu un kolēģi Gunti Skarstiņu izspēlēja skečus par sadzīvi, saucot lietas īstajos vārdos un izdziedot kādreiz aizliegtās dziesmas.

Plēpis 2000. gada Spēlmaņu nakts ceremonijā saņēmis labākā aktiera titulu un balvu par Dzejnieka lomu izrādē “Sapņu spēles jeb dvēseles kumēdiņi”, savukārt 2005.gadā ieguvis Lielā Kristapa balvu “Labākais aktieris” par lomu filmā “Baltais zvērs”.

Kā zināms, jau vairākus gadus aktieris Rūdolfs Plēpis ir neredzīgs, un iepriekš viņš žurnālam “Privātā Dzīve” atklājis, ka, pēc ārstu teiktā, redze ir zaudēta neatgriezeniski. Lai atgūtu redzi, viņš ne vien apmeklējis daudzus acu ārstus, bet arī izmēģinājis homeopātiju un tautas metodes, tostarp dabas dziedniecību. Kā norāda aktieris, liels atbalsts viņam ir meita Viktorija, daudz palīdzējuši arī sabiedrības ziedojumi.

Lasiet arī: VIDEO | Iepazīsties, jaunā parauga pase – ar ko tā atšķiras no iepriekšējās

Lasiet arī: Rīgas domē atbalsta nosaukumu maiņu Maskavas ielai un citām ielām tās tuvumā

Lasiet arī: Pirmais klients Lidl atvēršanu Jelgavā gaidījis kopš iepriekšējās dienas vakara

Lasiet arī: Alfonsa sindroms – četras zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk dzīvo uz sieviešu rēķina

Lasiet arī: VIDEO | Jēkabs Rēdlihs: Man bija kauns pieņemt un atzīt, ka netieku galā

Lasiet arī: Gaidāma smaga krīze – astroloģe atklāj, kā  mainīsies Keitas Midltones dzīve

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

youtube icon
Abonēt youtube