Lelde Ceriņa. Foto: Ekrānšāviņš/Instagram @leldecerina

“Par savu vizuālo izskatu – tas bija garš ceļš uz to. Esmu bijusi ļoti nepašpārliecināta,” pirms trim gadiem “STV Pirmā!” raidījumā “Kristīnes Virsnītes sarunas” atzinusi TV3 laika ziņu moderatore Lelde Ceriņa, atzīstot, ka attiecībā uz savu ārieni ir ļoti paškritiska.

“Krāmējot mantas pie mammas mājās, kur kādreiz dzīvoju, esmu atradusi zīmītes, kurās es rakstu: “Esmu Lelde, man ir tik un tik gadu, bet man ļoti nepatīk, kā es izskatos.” Un tad esmu sarakstījusi konkrēti pa punktiem, kas man liedz justies pašpārliecinātai,” Leldes stāstīto raidījumā citē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Vaicāta, ko darījusi, lai izskatītos tā, kā vēlas, viņa raidījumā neslēpa: “Esmu sakārtojusi savu smaidu, kas man nozīmē ļoti daudz.”

Leldesprāt, viņas zobi neesot bijuši simpātiski, turklāt starp priekšzobiem esot bijusi liela šķirba, kas iedzimta  no tēta, un kuras dēļ viņa ļoti pārdzīvojusi un gandrīz nekad neesot smaidījusi tā, lai būtu redzami zobi.

Kā vēstīts, februāra sākumā, pirmo reizi izejot sabiedrībā pēc šķiršanās no Aivja Ceriņa un apmeklējot mākslas centru “Zuzeum”, daudzi pamanīja, ka Lelde Ceriņa vizuāli mainījusies. Kuluāros sāka runāt, ka viņa veikusi deguna formas korekciju.

Savulaik – jau pieminētajā raidījumā – viņa atzinusi šādas operācijas nepieciešamību. “Nezinu, vai šo gribu teikt, bet man vairākas reizes bijis lauzts deguns. Un man ir plāns samērā drīz taisīt ļoti lielu operāciju,” toriez sacīja Lelde.

Viņa raidījumā skaidroja, ka operācija degunam jātaisa, lai viņa varētu paelpot. “Taču pie reizes jātaisa arī tāda kā plastika. Ceru, ka pēc tam ar jaunu degunu neizskatīšos pilnīgi citādāk,” Leldes sacīto citē “Privātā Dzīve”.

Lasiet arī: «Kursīvs šogad modē» – CSDD, līdzīgi kā Pasažieru vilciens un Rīgas satiksme, nomaina logo

Lasiet arī: Iznāks grāmata par skandalozo bokseri Mairi Briedi

Lasiet arī: FOTO | Sirreāls miglas rīts Slokas ezera takā

Lasiet arī: Nedēļas horoskops: 23. – 29. februāris

Lasiet arī:  Navaļnijs nogalināts apmaiņas priekšvakarā, apgalvo viņa līdzgaitniece

Lasiet arī:  Būt par tēti nav viegli – žurnālists Reinis Ošenieks par došanos bērna kopšanas atvaļinājumā

Lasiet arī: Kā katrai no zodiaka zīmēm tikt pie turības, izmantojot savus talantus

Seko mums arī Facebook, X, Instagram un Draugiem!

Saistītās tēmas: degunsLelde Ceriņazobi

youtube icon
Abonēt youtube