Dons. Foto: Instagram @dons_lv

Malmē, Zviedrijā, Latvijas pārstāvja Dona izpildītā “Hollow” ierindojās starp desmit labākajām sava pusfināla dziesmām “Eirovīzijā”, tā nonākot konkursa finālā, kas norisināsies sestdien, 11.maijā.

“Šī bija ļoti īpaša diena manā mūžā, jo nekad neesmu bijis tik lepns par Latvijas tautu kā šobrīd. Mēs esam vienīgā valsts, kuras forma atgādina taureni, kas ir brīvības simbols un katra valsts ir pelnījusi būt brīva. Paldies ikvienam, kurš pielika roku šim sasniegumam un īpaši tiem, kuri ārzemēs balsoja par Latviju un novērtēja mūsu darbu,” atzina Dons.

Latvijas delegācijas vadītājs Guntars Gulbiņš pēc iekļūšanas finālā neslēpa savu sajūsmu: “Sešu gadu lāsts ir lauzts un jāatzīst, ka neesmu bijis priecīgāks par kādu profesionālās karjeras notikumu kā šovakar. Par spīti bukmeikeru prognozēm, kas nolika mūs pārliecinoši pēdējā vietā, spējām pierādīt, ka ne tikai sportā, bet arī mūzikā ir muskuļi. Nemēdzu nēsāt cepuri, bet noņemtu to visu balsotāju priekšā, kas palīdzēja Latvijai šo piedzīvot”

Latvijas pārstāvis savā pusfinālā sacentās ar 15 citām valstīm un skatītāju balsojumā noskaidrojās, ka finālā kopā ar Latviju iekļūst Igaunijas, Nīderlandes, Izraēlas, Šveices, Armēnijas, Grieķijas, Norvēģijas, Gruzijas un Austrijas pārstāvji.

Sestdien, 11.maijā Latvijas pārstāvis uzstāsies ar 11. kārtas numuru.

Kā zināms, dziedātājs Dons ar dziesmu “Hollow” 10.februārī tiešraidē kļuva par “Latvijas Televīzijas” dziesmu konkursa “Supernova 2024” uzvarētāju, iegūstot iespēju pārstāvēt Latviju 68. starptautiskajā “Eirovīzijas” dziesmu konkursā.

Lasiet arī: Krievijai jāzaudē Ukrainā pašas labad – ko krievi ieguva, kapitulējot citos karos

Lasiet arī:  «Esmu sīva konkurente,» –  kā Lasmaņa skandālā ierautā Auziņa ielauzās apbedīšanas jomā

Saistītās tēmas: DonsEirovīzija

youtube icon
Abonēt youtube