Foto: Rīta kafija

Aizvadītajā nedēļā laiks bija vēss, palaikam lija un vējš brīžiem kļuva brāzmains. Taču šonedēļ Latvijā ieplūdīs silta gaisa masa, kas noteiks gaisa temperatūras paaugstināšanos, daudzviet termometra stabiņš pakāpsies pat līdz +20 grādu atzīmei.

Nedēļas pirmajā pusē debesīs varēsim novērot mākoņus, tomēr palaikam arī uzspīdēs saule,  informē  Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs.

Pirmdiena, 13. maijs, paies bez nokrišņiem, savukārt otrdien un trešdien vietām nolīs neliels lietus. Visā valstī pūtīs lēns vējš, tādēļ arī naktīs atsevišķos rajonos var izveidoties migla, kas pasliktinās redzamību!

Naktīs gaiss lielākoties atdzisīs līdz +6…+9 grādiem. Pirmdien termometra stabiņš pārsvarā dienā saglabāsies +13…+18 grādu robežās, savukārt otrdien un trešdien gaiss iesils līdz +15…+20 grādiem, dažviet piekrastē būs par kādu grādu vēsāks.

Saglabājoties anticiklona ietekmei, arī atlikušās nedēļas dienas solās būt labvēlīgas. Nedēļas otrajā pusē mākoņi mīsies ar sauli un lietus atsevišķās dienās būs novērojams lokāli. Naktis un dienas kļūs siltākas – nakts stundās termometra stabiņš noslīdēs līdz +7…+12 grādiem, un dienās tas pakāpsies līdz +17…+23 grādiem, vien piekrastes rajonos būs nedaudz zemāka gaisa temperatūra.

Lasiet arī: Krievijai jāzaudē Ukrainā pašas labad – ko krievi ieguva, kapitulējot citos karos

Lasiet arī:  «Esmu sīva konkurente,» –  kā Lasmaņa skandālā ierautā Auziņa ielauzās apbedīšanas jomā

youtube icon
Abonēt youtube